Недорогі джинси у нашому районі | Відрадний

Недорогі джинси у нашому районі

Недорогі джинси

Недорогі джинси

На вулиці стає холодніше, отож все більше киян переглядають свій гардероб і готуються до осені. Через пару тижнів вдягнути шорти на вулицю вже буде неможливо, а от джинси – незмінні стильні штани – у самий раз! Де дістати недорогі джинси на Відрадному? Давайте розглянемо нестандартні варіанти.

1. Джинси у секонд-хенді. У магазинах «одягу з Європи» продають чимало чоловічих, жіночих та дитячих джинсів. Однак найбільший вибір цих штанів на Відрадному – у секонді під назвою «Lizard» (пр. Відрадний, 51, що на зупинці громадського транспорту «Чернишевського»). Магазин розділений на дві частини: істинний і напрочуд якісний секонд + нові джинси з Туреччини. До слова, Туреччину вважають всесвітнім центром виробництва бавовни, отож боятися цієї країни, як виробника одягу (начебто речі звідти – неякісні) не варто. Радимо вам навідатися до цього магазину та переглянути асортимент на власні очі. Такі магазини також можуть купить женские джинсы оптом в онлайн-магазині Modnasprava і запропонувати вам одяг гарної якості.

2. Пошиття джинсів на замовлення (в ательє). У нашому районі достатня кількість невеличких ательє, у яких працюють один-два майстри: в них можна замовити пошиття та ремонт одягу. Звісно, джинси – не найпопулярніший вид одягу, який можна пошити за індивідуальними мірками, проте і такий варіант можна спробувати. Стандартна ціна на пошиття штанів по Києву зараз – від 300 грн (без урахування вартості тканини), проте додайте ще специфіку джинсів – особливі ґудзики та спеціальна «джинсова» лапка, яка є не у кожній швейній машинці. Отож, доведеться доплатити «зверху» ще гривень 100.

Трикотаж для джинсів

Трикотаж для джинсів

3. Джинси своїми руками. Можна, звісно, «змайструвати» штанята і власноруч. І не лише з джинсової тканини! Найпростіший варіант, якщо у вас вдома є звичайна побутова швейна машинка, – зшити псевдо-джинси з трикотажної тканини! Щоправда, цей варіант підійде лише дівчаткам та жінкам, адже трикотажні вироби – це одяг в обтяжку. Зшити джинсові леггінси можна зі щільної трикотажної тканини з готовим принтом джинсів. Відріз такого полотна («купон» – тобто, тканина, принт на якій повторюється у висоту) коштує у магазині «Людмила» на вул. Миколи Голего 270 грн. Все ж, дешевше, аніж купити нові джинси у наші дні! Але і тут на вас чекають додаткові витрати: треба буде докупити нитки, ґумку для пояса і, звісно, заплатити за електроенергію, яку ви витратите, використовуючи швейну машину. Це, певна річ, не джинси Modnasprava, але носити такі джинси буде одне задоволення, адже ви зробите їх самотужки!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

* Фото з сайту nescoly.com

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− п'ять = 4