Навіщо у парку Відрадний обрізали верби? Відповідь з сайту скарг | Відрадний

Навіщо у парку Відрадний обрізали верби? Відповідь з сайту скарг

Мульча з гілок верби

Мульча з гілок верби

21-22 січня, у розпал санчато-сніжної погоди у парку Відрадний обрізали гілки приозерних верб. Зробили це працівники нашого районного Київзеленбуду: до кожного плакучого дерева під’їжджали на машині з підйомником і бензопилою відтинали гілки верб «під нуль» (дуже близько до стовбура). Потім стежкою цих робіт проїхався трактор з причепом і забрав відходи – отриману на місці ж мульчу з гілок, зроблену за допомогою спеціального подрібнювача. Та мешканців Відрадного більше зацікавила не подальша доля зрізаних гілок, а самі дерева, що залишилися у парку «лисими». «Стільки років верби прикрашали наш парк, а ту таке» – розводили вони руками і скаржилися один одному на Київзеленбуд. То для чого ж у парку Відрадний обрізали верби? У нас є відповідь на це запитання.

Обрізка гілок верби

Обрізка гілок верби

Одна з наших сусідок спитала про обрізку верб у чиновників, скориставшись сайтом 1551.gov.ua. «Через декілька днів мені передзвонила люб’язна працівниця Солом’янського КП УЗН і розповіла, що зрізали лише аварійні гілки: був ризик, що вони впадуть і травмують когось із людей. Ці дерева старі, і тягнути з їхньою обрізкою вже не було куди. Також вона повідомила, що працівники Київзеленбуду вже посадили у парку молоді верби, які будуть не такі високі, як нинішні, але все одно прикрашатимуть парк, коли виростуть», – повідомила нас мешканка Відрадного.

Санітарна обрізка дерев

Санітарна обрізка дерев

Також наша співрозмовниця поділилася письмовою відповіддю від Київзеленбуду, отриманою трохи згодом. Ось, що про верби у парку Відрадний написали чиновники: «Вказані заходи здійснено з метою ліквідації старих, хворих, сухих і пошкоджених гілок, спрямованих всередину крони або зближених одна з одною. Також, з метою уникнення обламування проведено санітарну обрізку погонів, що відходили від центрального стовбура вгору під гострим кутом. Дані роботи проводились відповідно до розробленого графіку з урахуванням фізіологічних особливостей зелених насаджень та норм чинного законодавства, зокрема розділу 9 Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 105 від 10.04.2006 р. Також інформуємо, що видалене в ході виконання робіт з санітарної обрізки гілля відросте за два роки». Ця відповідь підписана виконувачем обов’язки директора КП УЗН Солом’янського району Олексієм Лукашем.

Верби у парку Відрадний

Верби у парку Відрадний

Ми разом з іншими мешканцями Відрадного сумуємо за милими вербовими краєвидами, але сподіваємося, що дерева у нашому парку стануть здоровіші і безпечніші!

До речі, чомусь вже давно не працює мапа скарг – окремий розділ сайту 1551. Раніше було зручно відслідковувати звернення саме на мапі – одразу було видно, скільки наших сусідів перейнялися конкретною проблемою. Мабуть, чиновникам слід попросити розробників сайту полагодити такий потрібний розділ! А потім – звернутися до Webbranding webbranding.com.ua і розрекламувати сайт, щоб більше людей дізналося про цей сервіс!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


чотири + = 8