НАУ: онлайн-лекції для старшокласників | Відрадний

НАУ: онлайн-лекції для старшокласників

Національний авіаційний університет Київ

Національний авіаційний університет Київ

22 та 27 квітня Національний авіаційний університет проведе онлайн-лекції для учнів 10-11 класів. Їм розкажуть про кібербезпеку та аварійні ситуації на борту літака. Участь у заходах – безкоштовна, тож запрошують усіх охочих!

22 квітня о 12:00 відбудеться лекція «Особливості поведінки пасажирів під час аварійної ситуації на борту літака». Її проведе кандидат технічних наук, доцент кафедри конструкції літальних апаратів Аерокосмічного факультету НАУ Святослав Юцкевич.

Під’єднатися до перегляду лекції можна буде за посиланням (копіюйте його в адресний рядок):

https://www.youtube.com/watch?v=o62xIKDRViM

Лекція про аварійні ситуації відбудеться рамках весняної сесії наукової аерокосмічної школи НАУ, яка через карантин перебазувалася в онлайн. Для участі у цій зустрічі зарошують учнів 10-11 класів шкіл та інших закладів загальної середньої освіти, а також вихованців позашкільних навчальних закладів, учнів-членів Малої академії наук України та усіх інших, кому цікава ця тема.

27 квітня о 12:00 розпочнеться лекція «Кібербезпека в Україні». Лектором стане доктор технічних наук, заступник декана з наукової роботи Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Сергій Гнатюк.

Організатори пояснюють актуальність теми лекції так: «Останнім часом в світі загострюється проблема інформаційної безпеки. Кіберпростір стає четвертою площиною військових дій, а захистом особистої інформації в мережі переймаються все більше користувачів. Сергій Гнатюк розповість про формування кібербезпеки у світі. А також про те, чому Україні необхідно розвивати інформаційну безпеку на державному рівні, та з чого варто почати».

На нашу думку, ця тема – важлива для значно ширшого кола слухачів: знання про кібербезпеку зараз знадобляться кожному. Але загалом, представники НАУ запрошують на цю онлайн-подію учнів-старшокласників, вихованців гуртків та учнів-членів Малої академії наук України. Лекція відбудеться у рамках Дня НАУки в НАУ.

Приєднатися до перегляду лекції можна буде за лінком (скопіюйте його в адресний рядок):

https://www.youtube.com/watch?v=NZTGH0ZBgJk

Організатори обох лекцій – Інститут інноваційних освітніх технологій та Факультет кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії НАУ. А уточнити інформацію стосовно лекцій можна за такими телефонами: (044) 406-72-09, (044) 406-74-15.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість + 5 =