Найвідоміший літак Жулян перефарбують | Відрадний

Найвідоміший літак Жулян перефарбують

11 серпня на Фейсбук-сторінці аеропорту Київ оголосили результати конкурсу «Розфарбуй літак». Змагання було влаштоване серед творчих людей та мало на меті обрати найкращий ескіз нового дизайну літака АН-24, що стоїть навпроти входу до терміналів летовища у Жулянах.

Переможницею конкурсу ескізів  «Розмалюй літак» стала Софія Калайда. Вона презентувала на конкурс дизайн у рожевих тонах, відтак сам такого забарвлення скоро набуде літак-пам’ятник. До того ж, переможниця конкурсу отримає приз у 25 тис. грн.

Ось так цей літак виглядає зараз:

АН-24 в аеропорті Київ

АН-24 в аеропорті Київ

А ось таким він стане, відповідно до переможного ескізу:

Переможний ескіз конкурсу

Переможний ескіз конкурсу

На коли ж заплановане «перевтілення» літака? Оновлення АН-24 обіцяють зробити вже до 22 серпня, отож зовсім скоро ми побачимо редизайн літака у рожевих тонах.

Цікаво, що організатори отримали лише 35 заявок від конкурсантів. Зокрема, дві роботи подали й найменші учасники – 12-річний Антон Воліченко та 9-річна Вікторія Погорєлова.

Експертами, які оцінювали роботи конкурсантів, стали Юрій Вакуленко (генеральний директор Національного музею «Київська картинна галерея» – колишнього Музею російського мистецтва) та Автанділ Гургенідзе (художник, автор ідеї першого проєкту з декорування літака).

До речі

Літак АН-24, сконструйований конструкторським бюро Антонов, був встановлений 10 років біля аеропорту Київ імені Сікорського. Летальний апарат перетворили на арт-об’єкт, і дуже швидко він притягнув до себе численних шанувальників та любителів фотографуватися.

Читайте також наш матеріал про те, як пройти пішки з Відрадного до аеропорту Жуляни.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


7 − = три