Набір учнів до ліцею Престиж | Відрадний

Набір учнів до ліцею Престиж

Учениця ліцею

Учениця ліцею

Ліцей Престиж, розташований на Відрадному (на вулиці Героїв Севастополя, 42-а), оголошує набір на навчання протягом 2013-2014 навчального року. Сюди можна потрапити до 5 або 10 класу технічного та суспільно-гуманітарного напрямку.

У ліцеї Престиж діє допрофільна підготовка 5-7 класів (посилене навчання учнів перед тим, як вони оберуть подальший напрям – фізико-математичний чи суспільно-гуманітарний). Допрофільна підготовка передбачає поглиблене вивчення трьох іноземних мов – англійської, німецької та російської, або таких предметів: логіка, інформатика, математика та фізика, економіка, правознавство.

А от у 8-11 класах вже діє профільне навчання за напрямами: прикладна математика, фізико-математичний напрямок, суспільно-правовий та інформаційно-технологічний.

Окрім того, оголошено добір учнів до таких класів:

6 клас – є місця ще для 5 учнів

8 клас фізико-математичний – є місця для 10 учнів

9 клас – є місця для 5 учнів.

Педагогічний колектив ліцею Престиж запевняє: у цьому навчальному закладі – якісна підготовка до незалежного зовнішнього тестування, довузівська підготовка (готують до вступу до Національного технічного університету України Київський Політехнічний Інститут), а також перспектива продовження навчання у престижних вищих навчальних закладах.

Для того щоб записатися на пробне тестування до ліцею Престиж, необхідно зателефонувати за номером: (044) 408-63-45.

Адреса ліцею Престиж: Київ, вул. Героїв Севастополя, 42-А.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


три + 3 =