На зустріч з Андрієвським зігнали студентів | Відрадний

На зустріч з Андрієвським зігнали студентів

Андрієвський і Луцький. Скріншот з відео Української Правди

Андрієвський і Луцький. Скріншот з відео Української Правди

Чим ближче до виборів – тим більше цікавої інформації ми дізнаємося про кандидатів 222 виборчого округу. Наприклад, Дмитро Андрієвський, який вкотре балотується на нашому окрузі, не гребує різноманітними способами агітації. То жіночки біля перехресть безкоштовно роздають газету «Сегодня» з улесливою статтею про пана Дмитра, то ціла шпальта газети «Солом’янка» виявляється відведена звіту Андрієвського, то у квартирах мешканців Солом’янського району лунають телефонні дзвінки з голосовим закликом цього кандидата прийти і проголосувати… А 23 жовтня він вдався до цілком совдепівського методу агітації – зібрав студентів Національного авіаційного університету, аби ті, замість лекцій, послухали про діяння пана кандидата.

Сталася подія у четвер, приблизно о 14:00. Студентам нічого не сказали про справжню мету їх переміщення до актової зали. Зазначили лише, що прийдуть депутати, але агітувати, нібито, не будуть. «Студентів у залі зібрали багато: моя група та паралельна – це третій курс, спеціальність «журналістика», – розповідає сайту vidradnyi.com очевидиця Катерина Ільченко. – Тривало все це близько години, виступав здебільшого Андрієвський».

За словами студентки, на зустрічі кандидат у народні депутати «відповідав» на болючі питання, які ставили, найчастіше, викладачі. Зустріч відверто обурила нашу співрозмовницю. «Як на мене, це незаконна агітація чистої води! – сказала вона. – Це незаконне використання навчального часу задля піару, пустих обіцянок. Я приходжу до університету отримувати знання, а не дивитися рекламу»…

Водночас, зустріч Андрієвського, яку він вперто називає «зустріччю з виборцями», куди його запросили «активісти», спричинила ще один скандал. Пан Андрій сидів за одним столом з Максимом Луцьким – колишнім регіоналом, колишнім конкурентом по 222 округу і колишнім головою Солом’янської райдержадміністрації. Луцький написав заяву про звільнення з районної адміністрації під тиском громадськості після подій на Майдані, а нині нібито агітував за Андрієвського.

Сам Андрієвський, як зазначає Українська Правда, стверджує, що не знав про присутність Максима Луцького на зустрічі у НАУ. Він все пояснює тим, що запросили його «активісти». Але студенти стверджують, що на питання про перебування з Луцьким за одним столом, яке звучало в НАУ, Андрієвський відповів, що старі образи треба пробачати.

Тим часом, кандидат 222 округу від «Волі» (Самопоміч) Артем Стельмашов, якого називають головним конкурентом Андрієвського, подав на нього до суду. «Причиною цьому стало проведення Дмитром Андрієвським зустрічі у Національному авіаційному університеті з комедантами та співробітниками гуртожитків, а також студентами НАУ, у робочий час, – сказано у повідомленні на Фейсбук-сторінці Стельмашова. – Це є грубим порушенням законодавчих вимог щодо ведення передвиборчої агітації. Крім того, студенти стверджують, що на агітаційну зустріч з Дмитром Андрієвським їх «зігнали» — тобто вказали йти в дирекції чи кафедрі університету, без жодних пояснень та інформації про предмет зустрічі».

Сьогодні (24 жовтня) ввечері Окружний адміністративний суд міста Києва провів засідання за цим позовом. Дмитро Андрієвський на засідання не прийшов, а його довірена запевнила, що кандидат не порушував виборче законодавство. Судове рішення у цій справі оголосять завтра, 25 жовтня.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “На зустріч з Андрієвським зігнали студентів”

  1. [...] мешканцям району), а також використання адмінресурсу (зігнання студентів на зустріч, використання газети «Солом’янка» для агітації) [...]

Напишіть відгук


× чотири = 16