На Відрадному з’явилися тривожні повідомлення | Відрадний

На Відрадному з’явилися тривожні повідомлення

Порядок дій у надзвичайних ситуаціях

Порядок дій у надзвичайних ситуаціях

Сьогодні на під’їздах відрадненських будинків мешканці знайшли нові оголошення. Аркуші розміром з А4 розповідали про те, як діяти під час техногенних, природних чи воєнних подій. Зокрема, інформаційні листки повідомляють про місця тимчасового укриття людей (бомбосховища або щось на кшталт їх) – на різних будинках зазначені різні адреси. Так, нам стало відомо, що в районі Кисневого заводу таке сховище розташоване у новобудові на Шепелева, 5, а в районі Південного Поштамту – на Лепсе, 34-Б.

Сховище на Лепсе

Сховище на Лепсе

Панікувати через появу таких оголошень не варто. Звісно, ситуація в Україні зараз дуже тривожна, проте погодьтеся: інформацію про сховища треба знати й просто так, без особливих підстав. Хтозна, в якому випадку вона може знадобитися…

Листівки з інформацією про поводження в надзвичайних ситуаціях розмістили за вказівкою Управління з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. Ось їхній зміст:

Порядок дій населення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру

Почувши уривчасті гудки сирен або сигнал «УВАГА ВСІМ!», що передаватиметься пересувними гучномовцями та іншими засобами оповіщення, необхідно негайно ввімкнути радіоточку, радіо або телеприймач та тримати їх постійно включеними для отримання ПОВІДОМЛЕННЯ про можливу надзвичайну ситуацію.

При отриманні ПОВІДОМЛЕННЯ уважно вислухайте мовну інформацію та дійте без паніки та метушні у відповідності з отриманими вказівками.

В разі необхідності укриття сповістіть сусідів про отриману інформацію, візьміть документи, воду, медичну аптечку, засоби зв’язку, наявні засоби індивідуального захисту і, згідно повідомлення, займіть місця у приміщенні для тимчасового укриття за адресою: ___________________________________________________________________.

Допоможіть інвалідам, літнім людям і хворим. Надалі дійте відповідно до вказівок ШТАБУ з ліквідації НС району та міста.
Якщо сигнал застав вас в транспорті, громадському місці (магазині театрі на ринку тощо) необхідно уважно і спокійно вислухати повідомлення, визначитись де поблизу знаходиться станція метрополітену або інше укриття і укритися в них, якщо є час то якнайшвидше добратися додому і діяти у відповідності з отриманими вказівками.

Управління з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 8 = чотирнадцять