На Відрадному зроблять аж дві естакади? | Відрадний

На Відрадному зроблять аж дві естакади?

Майбутня естакада на Відрадному

Майбутня естакада на Відрадному

Нещодавно ми повідомляли про те, що у найближчих планах мерії – прорубати вулицю Суздальську, поєднавши Відрадний з Солом’янкою. Але перетинати залізничне полотно ця дорога буде не навпростець, а згори – за допомогою естакади. Принаймні, про потребу будувати естакаду заявив експерт Олександр Кава, колишній заступник міністра інфраструктури України. До того ж, він підкреслив: місту не обійтися й без естакади від вулиці Героїв Севастополя до Смілянської.

“Нові розв’язки на залізниці спростять поїздки Києвом. – Написав Олександр Кава на своїй сторінці у Фейсбуці. – Будівництво нових автомобільних розвязок над залізничними лініями має стати одним з пріоритетів міської влади Києва найближчим часом. Зараз Київ розділений на окремі сегменти залізничними дорогами, наземною частиною лінії метрополітену та наземною лінією швидкісного трамваю. Це суттєво ускладнює сполучення між районами столиці і призводить до виникнення регулярних заторів. Кияни щодня витрачають тисячі годин свого часу, простоюючи у пробках”.

Для того, аби вирішити проблему заторів, Олександр Кава пропонує побудувати у місті нові естакади. Зокрема, на Відрадному їх може бути аж дві:

- Між вулицями Суздальською і Волинською;

- Між вулицями Героїв Севастополя і Смілянською.

«Ці естакади дозволять спростити поїздки для сотень тисяч мешканців Солом’янського району, відрізаного від інших частин міста головним ходом Південно-Західної залізниці. Таке рішення забезпечить стабільний зв’язок мешканців цього району і дозволить ліквідувати затори на Індустріальному та Повітрофлотському шляхопроводах», – зазначив пан Кава.
До того ж, він запропонував побудувати у Києві такі естакади:

* Від бульвару Верховної Ради до вулиці Марини Раскової (через залізницю);

* З вулиці Григоренка до вулиці Березняківської;

* Від вулиці Челябінської до проспекту Визволителів;

* Від Оболонського проспекту до вулицю Межигірську.

Як гадаєте, чи справді Києву потрібні зазначені естакади? До слова, у коментарях до допису Олександра Кави запропонували ще один «відрадненський» варіант естакади – такий, який зєднав би дві частини вулиці Героїв Севастополя і проходив би над полотном швидкісного трамваю.

Фото до цієї публікації ми також взяли з коментарів до запису пана Кави у Фейсбуку.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


чотири × 1 =