На Відрадному зносять МАФи | Відрадний

На Відрадному зносять МАФи

Кіоски на Героїв Севастополя демонтують

Демонтаж МАФу

Демонтаж МАФу

15 квітня ввечері (після 18:00) на Відрадному розпочався демонтаж малих архітектурних форм, які у народі називають кіосками. Першому дісталося кіоску з ковбасами на вулиці Героїв Севастополя – завантажувальна техніка під’їхала до МАФу біля базару і під пильним наглядом міліціонерів та перехожих почала зносити кіоск.

Нині невідомо, чим саме завинив ковбасний МАФ на Героїв Севастополя. Зазвичай, кіоски у Києві демонтують через те, що їх було встановлено незаконно (бракувало дозвільних документів), тож можна припустити такий варіант. Проте вірогідна й інша причина – чиновники взялися розчищати територію біля ринку, якому вже давно пригрожують знесенням. Можливо, після кіосків справа дійде й до самого базару біля парку Відрадний.

Нещодавно на Відрадному демонтували ще кілька МАФів. Серед них – кіоск на пр. Космонавта Комарова, 28 та кіоск «М’ясо – Ковбаси» на розі пр. Космонавта Комарова і вул. Героїв Севастополя. Причина знесення МАФів – відсутність дозвільних документів.

До речі

Протягом минулого року у Києві було демонтовано майже 3,5 тисячі кіосків. З них 1711 МАФів демонтували фахівці комунального підприємства Київбалгоустрій, 434 – районні державні адміністрації, 1322 – самі власники торгових точок.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім × = 32