На Відрадному знесуть незаконні МАФи (перелік) | Відрадний

На Відрадному знесуть незаконні МАФи (перелік)

Демонтаж МАФів

Демонтаж МАФів

Ми з вами кожного дня ходимо вулицями Відрадного, купуємо товари у магазинах і кіосках, вважаємо їх повноцінними «топонімами» нашого мікрорайону. Аж раптом виявляється, що той кіоск у парку, де ви частенько купували сік, і он той «Ремонт взуття», і ще й ціла лінія кіосків на вході до базару працюють незаконно. Без дозвільних документів – так само, як дитячі розваги у нашому парку! Зрозуміло, що власники таких кіосків не лише плодять корупцію і псують вигляд міста, а й можуть зовсім уникати відповідальності при наданні неякісних послуг і при продажі зіпсутих товарів. Нарешті Департамент міського благоустрою КМДА анонсував демонтаж низки таких МАФів у Солом’янському районі, отож ми розкажемо, яких саме кіосків не дорахується Відрадний.

1. Вул. Академіка Білецького, 3-А. Фотографії у списку КМДА на демонтаж – крихітні, тому вибачайте за якість. Та мабуть, місцеві мешканці навіть на таких маленьких знімках впізнають кіоски, повз які вони ходять щодня.

Білецького, 3-А

Білецького, 3-А

2. Вул. Миколи Василенка, 2. Шиномонтаж.

Василенка, 2

Василенка, 2

3. Вул. Героїв Севастополя, 23-В. «Капітальна споруда без ознак тимчасовості», – написано біля цієї фотографії у переліку МАФів на демонтаж.

Героїв Севастополя, 23-В

Героїв Севастополя, 23-В

4. Вул. Героїв Севастополя, 37. Так, всі впізнали – це ряд кіосків, що з’явилися на вході до відрадненського ринку після знесення більшої частини базару. Там продають солодощі, канцелярію, різні продукти харчування, і все це, виявляється, незаконно.

Героїв Севастополя, 37

Героїв Севастополя, 37

5. Пр. Комарова, 28. Кіоск біля підземного переходу, також знайомий багатьом…

Комарова, 28

Комарова, 28

6. Пр. Комарова, 46. МАФ з продажу продуктів харчування.

Комарова, 46

Комарова, 46

7. Ріг бульвару Лепсе і вулиці Метробудівської, Ремонт взуття.

Лепсе/Метробудівська

Лепсе/Метробудівська

8. Пр. Відрадний, 69/1. Кіоск з квітами. Скільки років він там пропрацював, скільки квітів ми там купили?.. Питання риторичні. Зараз, правда, цей МАФ «перекваліфікувався» й торгує навкологаджетовими товарами. Цікаво, чи завадить це демонтажу?

Відрадний 69/1

Відрадний 69/1

9. Вул. Героїв Севастополя, 37, парк Відрадний. Від центрального входу праворуч – там, у кутку біля пожежного щитка діє цей кіоск. І хто би міг подумати, що його утримують недобросовісні підприємці?..

Парк Відрадний

Парк Відрадний

10. Вул. Героїв Севастополя, 8. Ремонтний кіоск також працює без належних документів і підлягає демонтажу.

Героїв Севастополя, 8

Героїв Севастополя, 8

У переліку МАФів на демонтаж Солом’янського району ми побачили ще багато цікавих точок продажу. Наприклад, пункт продажу «питної» води, який облаштувався у цілому незаконному магазинчику. Як думаєте, яку воду там продають – таку саму чесну, як їхні «документи»?.. І на жаль, більшість усіх кіосків, які не мають документів, торгують саме продуктами харчування. Як то кажуть, смачного :(

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Різноманітні товари краще купувати не у кіосках, а у магазинах. Наприклад, якісна керамогранитная плитка продається у Клубі Кераміки за непоганими цінами!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


чотири × = 4