На Відрадному вимкнули воду | Відрадний

На Відрадному вимкнули воду

Вода у бутлі

Вода у бутлі

12 травня після обіду мешканців деяких будинків Відрадного «ощасливили» комунальники: відімкнули їм воду. За планом, відключення гарячої води мало статися 13 травня, проте днем раніше киянам відімкнули не лише гарячу воду, а й холодну!

Відключення води буквально паралізувало мікрорайон: надворі – спека, у квартирах – духота, а люди не мали навіть чим руки помити. Зазвичай, комунальні служби вимикають лише гарячу воду (дуже рідко – лише холодну), проте відключення образу обох кранів було жорстоким вчинком з їхнього боку. Такого у спекотну погоду не очікував ніхто.

У результаті, люди масово почали виходити на вулицю в пошуках води. Крани перекрили на вулиці Шепелева та на бульварі Лепсе, тож саме в цьому районі скупчилося найбільше людей з бутлями. Обурені мешканці Відрадного обговорювали ситуацію і виявили, що воду відімкнули вибірково: в одному під’їзді будинку є і гаряча, і холодна, а в іншому під’їзді того ж будинку нема жодної.

Добре, що ще працюють два бювети на Відрадному. Саме туди люди ходили вчора, щоб набрати хоч трохи води для побутових потреб. Також можна було безкоштовно набрали воду з машини, що стояла перед зупинкою 27 тролейбусу на перетині проспекту Відрадного і бульвару Лепсе.

13 травня проблему вже вирішили і пустили воду до будинків Відрадного. Проте зовсім скоро Київенерго буде проводити традиційні випробування тепломереж і відімкне гарячу воду на Відрадному!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 × = дванадцять