На Відрадному відкривають персональні програми схуднення | Відрадний

На Відрадному відкривають персональні програми схуднення

pravylne shudnennya
Незабаром у спортклубі Золоте Яблуко, що на проспекті Відрадному, 95-г, стартує окремий зал CROSSFIT. Заняття у цьому залі будуть мати індивідуальний підхід: фахівці працюватимуть з кожним клієнтом окремо, аби допомогти йому схуднути чи, навпаки, набрати м’язову масу тіла.

«Якщо Ви хочете мати відмінну фізичну форму, саме Кроссфіт дозволить комплексно і повною мірою розвинути витривалість і стійкість, вибухову силу, дихальну систему, серцево-судинну систему, реакцію, координацію, спритність (точність, акуратність, баланс), швидкість, – кажуть у спортклубі. – Трансформація – це інтенсивна 90-денна тренувальна програма персонального тренінгу для чоловіків і жінок, в процесі якої ви досягнете власної мети: зниження маси тіла або набору маси тіла».

Трансформація – це:

- 36 персональних занять

- Індивідуальний план з харчування

- 3 місяці мотивації і підтримки

Трансформація – це посилені кардіо- і силові вправи, вправи на витривалість і координацію, підібрані індивідуально, а також персональна програма харчування.

Після кожного тренування ви будете почувати себе, як ніколи раніше, у найкращій формі. І через 90 днів ваше тіло стане сильніше і прекрасніше!

Основна умова готовності до програми «Трансформації» – це дійсно сильне бажання щось змінити в собі і в своєму житті. Це бажання повинно звучати як «Я хочу цього досягти. Скажіть мені, як».

«Шанси на досягнення високих результатів у програмі «Трансформація» абсолютно рівні як у жінок, так і у чоловіків. Кожен організм унікальний, і до кожного ми знайдемо підхід, при якому будуть показані самі приголомшливі результати! – Кажуть у Золотому Яблуці. – Але максимальних досягне той, хто вже прийняв внутрішнє рішення «Так, я дістануся фінішу!» І тоді ваш персональний тренер буде поруч, щоб мотивувати, підказувати, допомагати і в підсумку привести до перемоги над собою!»

Детальніше про програму «Трансформація» можна дізнатися за телефонами: (093) 745-19-65 та (044) 351-25-88/99.

Фото з сайту dailydip.tv.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


2 × три =