На Відрадному відкриється нова альтернативна школа | Відрадний

На Відрадному відкриється нова альтернативна школа

Альтернативна школа Київ

Альтернативна школа Київ

30 січня о 16:00 розпочнеться презентація нової альтернативної школи «Alterra school», на яку запрошують всіх охочих – освітян та батьків дошкільнят та молодших школярів. Адреса освітнього закладу – вулиця Миколи Голего, 7-В, 2 поверх, дитячий центр «Азбука щастя». На день відкритих дверей можна і навіть варто приводити дітей, аби вони випробували новий освітній простір і поділилися своїми враженнями.

На презентації школи можна буде познайомитися й поговорити з директоркою закладу Оленою Герман – розпитати її про всі нюанси альтернативної освіти. Також відвідувачі дня відкритих дверей зможуть поспілкуватися з іншими батьками у неформальній обстановці та роздивитися саму школу.

Організатори заходу зазначають, що особливо пишаються тим, що заклад очолить мати трьох дітей Олена Герман. «Вона – засновниця дитячого центру «Азбука Щастя» та дитсадку, дитячий та сімейний психолог, має нестримне бажання розвивати в Україні альтернативну освіту», – стверджують вони.

Аби потрапити на презентацію нової школи на Відрадному, заповніть форму реєстрації, скопіювавши цей лінк:

https://forms.gle/2Qu1r9oW6spP5dMfA

Також будь-які деталі стосовно дня відкритих дверей ви можете уточнити за телефоном: (050)382-93-50.

До речі

Зараз «Alterra School» вже діє на Оболоні з 2018-го року. Головними принципами цього закладу його засновники називають екологічне оточення навчання, свободу, а також практичність. «Наша філософія багато в чому збігається з підходами відомої школи Саммерхіл і її засновника Олександра Нілла, – кажуть у школі. – Демократія в нашій школі — це право кожного учня на особисту свободу, думку, голос. Ми будуємо відносини з дітьми на рівних, кожен має право висловити свою думку та внести пропозиції щодо змін у школi».

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім − = 1