На Відрадному труять собак | Відрадний

На Відрадному труять собак

Ізоніазід на снігу

Ізоніазід на снігу

Замість вилову безпритульних тварин і переміщення їх до притулків з належними умовами утримання, міські служби взялися труїти собак. Відповідні повідомлення з’являються у соцмережах мало не щодня: спочатку небайдужі містяни повідомляли про отруєння тварин на Солом’янці, а тепер ця проблема дісталася і нашого мікрорайону. На Новопольовій розкидали отруту ізоніазід, яка, контактуючи зі снігом, проявляється рожевим кольором. Про це пише у своїй скарзі до 1551 місцева мешканка. Подаємо скаргу у такому емоційному тоні, як вона і написана.

«По всій вулиці розкиданий отрута для собак, ізоніазід, при попаданні на сніг він дає рожевий колір. Цього рожевого снігу там море, – розповідає скаржниця. – Про дворових тварин хтось подумав? Не кажучи вже про бездомних! Куди про*** гроші на програму зі стерилізаціі? Дешевше перетруїти всіх? Там і діти грають у сніжки. Сьогодні о 13:00 бачила там комунальників у жилетках, припускаю, що це – їх рук справа. Ненавиджу і проклинаю!!! Скільки можна по ЖЕКах давати ці завдання з цькування, а потім виправдовуватися тим, що такого не було і по-тихому вранці трупи собак прибирати? Інформацію про даний інцидент розіслала всім знайомим волонтерам і деяким журналістам. Нехай комунальники і директори ЖЕКів, яким більше нічим зайнятися, валять на Донбас, там проявляють героїзм, а не відсиджують ж*** в Києві і труять собак»!

До слова, кілька днів тому на 1551 надходила скарга про те, що біля прохідної заводу на Пост-Волинській вже більше доби лежить труп собаки, який ніхто не прибирає. Очевидно, смерть цієї тварини пов’язана з розкиданим вулицями ізоніазідом…

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 4 = десять