На Відрадному - ще одна новобудова! | Відрадний

На Відрадному – ще одна новобудова!

Будинок на перетині Патріотів і Героїв Севастополя

Будинок на перетині Патріотів і Героїв Севастополя

Слідом за будинками на Шепєлєва, 5, Донця, 2-А і сумнозвісною Микитською Слободою наш мікрорайон починає обростати новими будівлями. Цього разу мова йде про невеличкий, порівняно з сучасними новобудовами, будинок, який за кілька років «виріс» на перетині вулиць Героїв Севастополя і Патріотів. На звичайній земельній ділянці у 7,5 соток інвестори збудували п’ятиповерхівку з ліфтом!

Будинок можна використовувати і для проживання, і для облаштування офісів. Точної інформації поки ніде немає, але схоже на те, що офісна частина – це перші два поверхи будівлі. Три вищі поверхи (з меншими вікнами), вочевидь, розраховані на житлове використання.
Загальна площа одного офісного поверху – 200 квадратних метрів. Цікаво, що у досить невеличкому будинку розміщено ліфт, а для самого будівництво використано дорогі матеріали. На території ділянки є гараж, тож майбутнім орендарям чи покупцям квадратних метрів буде де залишати авто.

План першого поверху

План першого поверху

Добре продумав забудовник і розташування входів до будинку: їх тут аж два. У вікнах стоять сучасні трикамерні склопакети, які захищають приміщення від вуличного шуму. Хоча новобудова розташована серед приватного сектору, у досить тихому районі.

Ціна такої нерухомості досить немала – майже 14 тисяч грн за квадратний метр. Загалом, якщо вам потрібна незалежна експертна оцінка нерухомості, звертайтеся до фахівця цієї справи та дослухайтеся до його порад. Ми ж і надалі будемо стежити за «життям» відрадненських новобудов та інформувати вас про нові будови мікрорайону.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


5 − три =