На Відрадному продають землю | Відрадний

На Відрадному продають землю

Продаж землі: Київ, Відрадний

Продаж землі: Київ, Відрадний

22 жовтня на земельних торгах у Департаменті земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації виставлять кілька ділянок землі, що нині належить до комунальної власності. Серед них – клаптик землі на перетині вулиць Козелецька та Виборзька, що на Відрадному.

Чиновники обіцяють провести прозорі торги. Земельна ділянка призначена для будівництва та експлуатації адміністративно-виробничо-складських будівель. Її площа – 0,1630 га, а початкова ціна – 2 991 272,00 грн (майже 3 млн грн).

На цьому клаптику землі – рівнинний рельєф. Ділянка не входить до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381. Зараз цей шматок землі використовується для автостоянки, поверхня землі заасфальтована.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить частково до комунально-складської території та частково до території вулиць і доріг.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Під’їзд до земельної ділянки можливо здійснювати з вулиці Козелецька та з провулку Виборзький. Відстань від ділянки до станції метро Берестейська – 1,1 км, до центру Києва – 7,9 км. Виконавець торгів – «Київська агропромислова біржа»: Київ вул. Червоноармійська, 5, корп. 6-Б, 5-й поверх.

Тож, якщо земельну ділянку буде продано, незабаром на розі Виборзької і Козелецької ми побачимо склади або адміністративні приміщення.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 + = шістнадцять