На Відрадному продають легендарний замок | Відрадний

На Відрадному продають легендарний замок

Замок на Відрадному

Замок на Відрадному

Мабуть, усі мешканці нашого мікрорайону знають цей будинок «в обличчя»: проїжджаючи проспектом Відрадним його просто не можливо не відзначити серед стандартних приватних помешкань. Високий будинок з двома гострими «баштами», заокругленими вікнами і зубчатою лінією даху дуже нагадує старовинну фортецю чи замок. «Новачки» Відрадного можуть і не знати, але ще кілька років тому між двома баштами цього будинку, прямо на даху, була встановлена дуже натуралістична гармата (її звідти зняли, вочевидь, з турботи про нерви сусідів). Тепер легендарний будинок продають – відповідне оголошення ми знайшли на сайті оголошень OLX.

Двір фортеці

Двір фортеці

Скільки коштує ця «фортеця»? Продавець виставив ціну в 440 тис. дол. Зверніть увагу на ексклюзивне мистецьке оформлення будинку. Щоправда, тих, хто уявляє за цим кам’яним муром гарненький двір з зеленими газонами, ми засмутимо. На одній з фотографій, виставлених в Інтернеті, видно, що одна частина двору вкрита гравієм, а друга – вуличною плиткою. Своєрідний погляд на проживання у приватному будинку :)

Замок всередині

Замок всередині

Загалом, про цей двоповерховий будинок пишуть, що його житлова площа – 180 кв. м, він має 6 кімнат, 2 кухні і 2 санвузла, теплу підлогу, кондиціонери та газовий котел. Ділянка налічує 8 соток, містить гараж на 100 кв. м. Ось адреса оголошення, якщо когось зацікавило: olx.ua/obyavlenie/dom-otradnyy-prospekt-IDi2CHM.html#8d1602820b

Нам цікаво почути від читачів у коментарях їхню думку про легендарну відрадненську «фортецю». Чи подобається вам це архітектурне «створіння» у житловому середовищі, чи лякала вас наявність гармати на даху цього будинку? А ще розкажіть, які ще цікаві приватні будинки на Відрадному (такі, що відрізняються від інших своєю нетиповістю) ви знаєте.

До речі

Схоже, що зоомагазин, що працював на пр. Відрадний, 16/50 (у цокольному приміщенні біля фотосалону), закривається. На тому-таки сайті оголошень ми знайшли об’яву про здачу приміщення магазину зоотоварів в оренду.

Зоомагазин на Відрадному

Зоомагазин на Відрадному

В оголошенні зазначено, що приміщення має площу 42 кв.м, і його оренда коштуватиме 8 тис. грн на місяць. Магазинчик має окремий вхід (той, через який до зоомагазину заходили мешканці Відрадного), тому підходить для ведення майже будь-якого бізнесу.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 6 = три