На Відрадному падає дерево | Відрадний

На Відрадному падає дерево

Надзвичайна ситуація на Відрадному

Надзвичайна ситуація на Відрадному

Проспект Відрадний, 77/1 – саме цей скромний двоповерховий будинок опинився у центрі напруженої ситуації. Негода зламала величезну гілку на дереві, що росте біля будинку, і ця гілка зависла у повітрі, готова будь-якої миті полетіти вниз.

Зламане дерево

Зламане дерево

Мешканцям будинку на Відрадному, 77/1 (тут проживають декілька сімей) не позаздриш: вони очікують, що будь-якої миті шмат дерева впаде і пошкодить зовнішні стіни й вікна будівлі. Пошкоджену частину дерева навіть важко назвати гілкою – це один зі стовбурів, що сягає понад 30 см в ширину. Скільки важить така дровеняка – можна лише здогадуватися.

І здалеку, і зблизька проблемну ситуацію побачити важко. Проте мешканці будинку повідомили про зламане дерево комунальників, і ті позначили територію біля будівлі червоно-білими сигнальними стрічками.

Обережно! Якщо ви проходите повз будинок 77/1 на проспекті Відрадному, стережіться зламаного дерева. Воно росте між будинком і вулицею Попельнянською.

До речі

До проспекту Відрадного зараз взагалі краще не проходити вулицею Попельнянською. Біля приватного будинку на Попельнянській, 3/21 літає цілий рій шершнів. Тут, біля дороги, у клумбі розташоване гніздо шершнів.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


один × 2 =