На Відрадному – невідомі викиди у повітря | Відрадний

На Відрадному – невідомі викиди у повітря

Качалова, 5. Фото з сайту ukrmap.biz

Качалова, 5. Фото з сайту ukrmap.biz

Вже не першу ніч ті з відрадненців, кому погано спиться, відчувають різкий запах з вулиці. Через вікна до домівок у районі мосту через проспект Комарова просочується сморід, не схожий на жоден «вуличний» запах. Люди, які страждають від нічного смороду, переживають за своє здоров’я, адже підозрюють, що хтось труїть їх шкідливими викидами. А враховуючи те, що вулицю Стражеска, розташовану неподалік, визнано однією з найбільш забруднених у Києві, картина для місцевих мешканців вимальовується геть гнітюча.

Звісно, серед наших сусідів багато небайдужих людей, які не будуть чекати, поки невідомий сморід зникне сам. Відтак, до колл-центру КМДА сьогодні надійшла скарга з Відрадного. «Останнім часом у нашому районі спостерігається факт фонового задимлення повітря, особливо вночі. Вночі неможливо відкрити вікна, адже повітря, яке раніше було чисте, тепер смердить гаром, схожим на запах горіння топки в вагоні поїзда. Жахливо, коли прокидаєшся, а у тебе дере горло», – каже постраждалий мешканець Відрадного у скарзі до місцевої влади.

Скаржник розповідає, що спочатку його підозри падали на районну котельню «Святошин» (це будівля з чотирма високими трубами на перетині проспекту Комарова та бульвару Івана Лепсе), коли вітер йшов з півдня. Але придивившись з балкона, він помітив невелику споруду, від якої при заході сонця йшов шлейф чорного диму, який стелився по всьому горизонту.

«Споруда була визначена на вулиці Качалова, 5, біля залізничних колій, – розповідає відрадненець. – Ця будівля – два бункери з короткою трубою, з якої йде чорний дим. Запах в зоні біля будівлі повторював той запах, який поширюється по всій території в нічний час. Є підозри, що скоро в нашому районі буде зростати захворюваність мешканців, а що ще гірше – до ракових захворювань. Комусь бізнес, а комусь – смерть»…

Що ж, ці слова заявника говорять самі за себе. Пропонуємо усім іншим мешканцям Відрадного, які відчувають подібний сморід уночі, скаржитися до КМДА, щоб разом добитися припинення викидів!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 2 = чотири