На Відрадному міняють асфальт | Відрадний

На Відрадному міняють асфальт

Стовп на вулиці

Стовп на вулиці

Ті, хто побував сьогодні на вулиці Героїв Севастополя, бачили дивну картину: прямо перед аптекою, що біля кінотеатру Тампере, на тротуарі лежав стовп. На стовпі немає жодних дротів – лише прикріплена табличка з інформацією про зупинку 2 автобуса. Насправді, стовп повалили спеціально – на тому місці, де він стояв, міняють асфальт.

Повалений стовп

Повалений стовп

Та ділянка тротуару, де незабаром зроблять новий асфальт, вже покрита гравієм. Вона розташована прямо перед кіоском і зупинкою громадського транспорту. Вже найближчими днями зупинку заасфальтують, і стовп поставлять на місце.

Місце заміни асфальту

Місце заміни асфальту

Як ми зазначали раніше, київська влада запустила цілий сайт, на якому можна побачити, де заплановані роботи з асфальтування доріг. Крім того, на цьому ресурсі видно ступінь виконання робіт – чи вже поклали новий асфальт, чи ще ні. Станом на сьогодні на цьому сайті зазначені такі дані про дороги Відрадного:
Триває ремонт дороги на вулиці Академіка Білецького.

Завершено ремонт доріг на вулицях: Героїв Севастополя, Стражеска, Михайла Донця, Суздальській, проспекті Космонавта Комарова та бульварі Лепсе. Але мешканців Відрадного не проведеш: тим, хто ходить щодня вулицею Суздальською, зрозуміло, що комунальники лукавлять. Вже півтора місяці на Суздальській ремонтують труби (через те, що стався провал асфальту), внаслідок чого частина вулиці геть перекопана.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


4 + три =