На Відрадному – маршрутка для пасажирів з особливими потребами | Відрадний

На Відрадному – маршрутка для пасажирів з особливими потребами

Низька підлога у 14 маршрутці

Низька підлога у 14 маршрутці

Нарешті цей час настав: на маршруті №14 почала їздити маршрутка з перевагами для особливих пасажирів. Тепер з наших країв до Берестейської чи Лук’янівської можуть безперешкодно проїхатися люди з особливими потребами, батьки з малими дітьми у візках та велосипедисти! Ми вже «протестували» новенький мікроавтобус і поспішаємо поділитися з вами інформацією про його «бонуси».

Отже, що нового є у 14 маршрутці?

1. Низька підлога. Біля других (задніх) дверей немає сходинок: пасажири заходять з землі прямо на низьку підлогу. Це означає, що сюди можуть заїхати пасажири на візках, а мами-татусі матимуть змогу завезти до маршрутки дитячий візок.

2. Великий простір у задній частині мікроавтобуса. Тобто, з візком можна не лише заїхати, а й розвернутися та зручно влаштуватися для поїздки.

3. Спеціальне сидіння для людей з особливими потребами. Таке сидіння розташоване у задній частині маршрутки по її лівій стороні, між двома парами звичайних сидінь. Для зручності особливого пасажира біля цього сидіння встановлено поручень.

Відкидні сидіння

Відкидні сидіння

4. Відкидні сидіння. Позаду салону є два сидіння, приставлені до задньої стінки мікроавтобуса. Розрахунок такий: коли у маршрутці перебуває візок, ці сидіння складають і притискають до стінки, а якщо особливих пасажирів немає, ними можна користуватися, як звичайними сидіннями.

Місце для візка

Місце для візка

5. Місце для інвалідного візка, обладнане поручнем та кнопкою для сигналу водію. Це також позаду салону, як раз навпроти пари складаних сидінь. «Інвалідний візок повинен встановлюватися проти напрямку руху з обпиранням на опорну панель в застопореному стані», – написано в «інструкції» на стінці.

Тримачі на поручнях

Тримачі на поручнях

6. На поручнях біля задніх дверей висять ручки, за які можна триматися: 4 таких тримача розташовані біля самих задніх дверей, ще 4 – навпроти, біля вікна.

7. Сидінь для пасажирів у маршрутці 19, якщо враховувати два відкидні. За лобовим склом біля водія пасажирського сидіння немає.

Раніше нашим мікрорайоном вже курсувало кілька маршруток з низькою підлогою, але новий мікроавтобус маршруту №14 відрізняється значно більшою продуманістю і кількістю зручних пристосувань. Беріть приклад, перевізники 201, 427, 433 маршруток та трамваїв №14 і 15, у які потрапити з візком майже неможливо!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять + 3 =