На Відрадному демонтували кілька МАФів | Відрадний

На Відрадному демонтували кілька МАФів

Демонтаж автомийки

Демонтаж автомийки

Впродовж кількох останніх днів (28-30 серпня) Києвом прокотилася хвиля демонтажу незаконних кіосків. Ну, не те, щоби хвиля – невеличка хвилька. Але під гарячу руку цього разу потрапив і шматочок Відрадного, тому не можемо не поділитися цією інформацією з нашими читачами. Директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у Фейсбуку подав перелік з 16 МАФів, які буди демонтовані в різних районах Києва протягом вікенду. Серед них було 4 з відрадненською «пропискою».

Які МАФи демонтували на Відрадному?

- Торговельний причепний вагончик «Купава» на Гарматній, 43. Його вивезли в суботу, 28 серпня;

- Павільйон на Комарова, 28. Демонтаж також відбувся 28 серпня;

- Автомийка на пр. Відрадному, 95-А. Її демонтували також у суботу, 28 серпня;

- Незаконний паркан на пр. Відрадному, 95-Д. Демонтажники проїхалися Відрадним у суботу, тож і цей паркан забрали цього дня.

Цікаво, що серед демонтованих об’єктів в інших районах Києва були аж чотири зупинки громадського транспорту, встановлені нелегально.

«Демонтажі активно тривають, – зазначив Дмитро Білоцерковець. – Скоро системно перейдемо на лівий берег Києва». Дмитре, не переходьте, почекайте!.. На Відрадному ще стільки недолугих кіосків, на які варто звернути увагу :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 4 = дванадцять