На вході до ліцею НАУ буде кіоск | Відрадний

На вході до ліцею НАУ буде кіоск

Купава для торгівлі

Купава для торгівлі

Схоже, Національний авіаційний університет розпродує свою територію по шматочках. Поки питання із забудовою стадіону НАУ зависло в повітрі, у межах студмістечка на розі проспекту Відрадного і вулиці Гарматної вже встигли побудувати житловий будинок. Тепер ось – ще одна новина, яку для наших читачів «відкопали» знову ми, а не офіційні районні інформаційні канали. На прохідній Авіакосмічного ліцею НАУ, що прямо на транспортній зупинці біля проспекту Відрадного, 4, скоро запрацює пересувний кіоск.

Про це ми довідалися з сайту OLX – подекуди він буває більш інформативним за газету «Солом’янка» :) Отож, в оголошенні від 18 липня територію перед прохідною ліцею названо «місцем під точку пересувної торгівлі», яку здають в оренду. Вочевидь, мова йде про частину асфальтованого в’їзду на територію ліцею (ну, не про зелений газон же… сподіваємося).

Вхід до Авіакосмічного ліцею НАУ

Вхід до Авіакосмічного ліцею НАУ

«Пропонуємо в оренду місце під точку пересувної торгівлі, проспект Відрадний, 4. Ми зацікавлені у довгостроковій оренді, тому готові запропонувати вам найкращі умови співпраці. У наявності є купава (типовий причеп з козирком для пересувної торгівлі. – Авт.). Площа об’єкта – 6 кв. м. Підключення до мережі електроенергії 7 кВт. Підходить під будь-яку групу товарів». – Сказано в оголошенні.

В автора цієї об’яви – багатсько оголошень з оренди торговельних місць, у більшості з яких вказано, що він – власник цих точок. Цікаво, що у нашому районі він пропонує орендувати ще одне «місце під пересувну торгівлю» – на вул. Гетьмана, 2, біля Шулявського мосту (в районі піцерії та «Дольчедонни»). На фотографіях з Гетьмана видно лише порожнє місце біля тротуару, та й на вході до Авіакосмічного ліцею НАУ, як ми знаємо, ніякого пересувного кіоску немає. Схоже на те, що на міському рівні відбулася «роздача» шматків землі під торгівлю, і новий власник одразу ж, не спробувавши ці місця у справі, перездає їх в оренду.

Зрозуміло, що місцина біля Мамаєвої Слободи найближчим часом обростатиме новими торговельними точками – це пов’язано із заселенням новобудови на Донця, 2-А. Але цікаво от що:

- Хто розпоряджається землею НАУ?

- Чи йтимуть до бюджету НАУ кошти від торгівлі на вході до ліцею?

- До якої електромережі хочуть підключати пересувний кіоск і на яких підставах?

Хто знає відповіді на ці запитання – пишіть нам у коментарях!

* Фото з сайтів kupava.zakupka.com та olx.ua.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять − = 3