На Василенка людей мучить ліфт | Відрадний

На Василенка людей мучить ліфт

Ліфт у багатоповерхівці

Ліфт у багатоповерхівці

Окрім ледь теплих батарей і навали бездомних собак відрадненцям завдають клопотів і ліфти! У будинку за адресою вул. Василенка, 17, мешканцям вже несилу терпіти скреготіння ліфта. Якщо врахувати те, що ліфтом зазвичай користуються з раннього ранку і до пізнього вечора, картина виходить невтішна. Люди не можуть повноцінно відпочити, адже майже цілодобово чують з під’їзду грюкіт. Один з мешканців цього будинку не витримав і написав відповідну скаргу до столичної влади.

«Начальник ЖКГ та ліфтового господарства мабуть не надовго прийшли на свої посади, якщо їм плювати на неодноразові скарги мешканців, які, між іншим, їм платять зарплату, – так розпочинає свого листа скаржник. – Ліфт по вулиці Василенка, 17 дуже шумить, гримить і періодично застрягає, в кожній квартирі чутно, як він їде. Це ненормально, коли ти сидиш в дальній кімнаті від вхідних дверей і чуєш, як їде ліфт. За що ми платимо гроші?»

Раніше цей мешканець вже подавав таку саму скаргу, але чиновники, за його словами, не хочуть вирішити питання. «Поміняйте зношені деталі, відремонтуйте ліфт, міняйте на новий – що завгодно робіть. Але не клейте дешеві відписки, в стилі «немає грошей». На Севастопольській площі навпроти пологового будинку, де повинен бути дитячий майданчик або просто пішохідна зона, побудувати заправку? Це ж скільки заправка «занесла» грошей? – Резонно зауважує мешканець Відрадного. – Візьміть звідти на вирішення проблемних питань! А поки ви не зробите, щоб цей ліфт не гримів НА ВЕСЬ ПІД’ЇЗД, я буду вас закидати скаргами, і ви зробите свою роботу рано чи пізно».

Цікаво, подібна проблема є тільки на Василенка чи й в інших будинках Відрадного?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


один + = 9