На Урицького – смітник посеред газону | Відрадний

На Урицького – смітник посеред газону

Урицького, 13. Фото Богдана Кутєпова

Урицького, 13. Фото Богдана Кутєпова

Сьогодні відомий гонщик Олексій Мочанов (а за сумісництвом – і політик-початківець) на своїй сторінці у Фейсбуці поскаржився на нечистоплотних мешканців Солом’янського району. Мовляв, на клаптику зелені біля будинку на Урицького, 13, постійно утворюється смітник.

«Урицького, 13. Пішохідний світлофор вище Ультрамарину. Якісь інопланетяни занадилися складати сміття прямо на газон під світлофором, – написав Олексій Мочанов. – Причому, тільки-но один виніс туди кульок з нечистотами – тут же поверх сиплються наступні кульки, пляшки і картонки з-під піци».

Громадський діяч стверджує, що він вже пару разів самотужки відносив сміття з цього місця до сміттєвих баків, розташованих у дворі цього будинку. Потім він мав розмову з місцевим двірником Віктором, телефонував голові (вочевидь, району), а «лайно і нині там».
«Зв’язувався з Київзеленбудом, якому належить цей острівець землі, завалений сміттям, останні три дні навіть запитував, чи правда є «Добрий господар» (натяк на Володимира Бондаренка – ред.) в моєму рідному місті (прочитав це на бігборді, навіть покопався в Інеті, щоб пошукати, наскільки він рідний – виявилося, рідні Охиньки Прилуцького району Чернігівської області, а Київ, мабуть, просто улюблений). Тепер над новоутвореним смітником висить плакат «барикади або метро? Вибирай відповідально! Партія регіонів». Ви реально задовбали, трепуни і тре пологи»! – зазначив Мочанов.

Олексій звернувся до всіх тих, кому ліньки пройти вглиб двору до баків або спуститися нижче на 50 метрів до урни на зупинці. «Майте Совість! – написав він. – Це нескладно і не вимагає ніяких капіталовкладень! Просто не бути гівнюками. І не перетворювати на смітник місто, клумби з газонами і дитячі майданчики. Будьте Людьми».

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× 5 = п'ятнадцять