На Суздальській разом з будинком продають сквер | Відрадний

На Суздальській разом з будинком продають сквер

Суздальська 13

Суздальська 13

«Продаж будівлі з власним сквериком» – так називається оголошення, вивішене 7 березня на одному з сайтів оголошень. Стосується воно «рожевого будинку» – двоповерхової будівлі рожевого кольору на Суздальській, 13. Свого часу тут розміщувалися різноманітні фірми (навіть організація з виготовлення букетів із цукерок!), магазини (починаючи від продуктового і закінчуючи автомобільним) та ательє з ремонту одягу. Нині приміщення виглядає напівпорожнім, а часта зміна орендарів свідчить про не надто вигідне розташування будинку. Вочевидь, саме це і штовхає власника ділянки продавати її.

Загалом, до цієї ділянки входять:

- сам рожевий будинок;

- парковка, яку зараз активно використовують мешканці суміжної вул. Патріотів;

- невеликий сквер, який відділяє будівлю від вул. Суздальської.

Вулиця Суздальська 13 Київ

Вулиця Суздальська 13 Київ

З оголошення відомо, що будівлю називають адміністративною, а її власник – юридична особа (тобто, хтось колись приватизував цей будинок). Площа приміщення – 1530 квадратних метрів (3 поверхи, 2 під’їзди). Стосовно ж землі, яку продають разом з будинком, то її площа складає 0,29 га. За об’єкт загалом просять 39 млн грн.

План будинку

План будинку

Місцеві мешканці вже звикли до того, що у будинку на Суздальській, 13 постійно з’являються нові магазини чи фірми, тож якщо у будівлі «оселиться» нова організація, ніхто не здивується. Проте головне питання – що станеться зі сквером біля рожевого будинку? Чи не захоче новий власник забудувати його, втуливши, наприклад, додаткову парковку?

Сходова клітка

Сходова клітка

Сподіваємося, цього таки не станеться. Принаймні, зараз сквер виглядає непридатним до новобудов: певну частину зеленої зони займають каналізаційні люки, які стримуватимуть нового власника від подібних «сюрпризів».

Приміщення

Приміщення

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість + = 9