На Суздальській провалився асфальт | Відрадний

На Суздальській провалився асфальт

Провал асфальту на Відрадному

У Києві провалився асфальт

У Києві провалився асфальт

Першого квітня мешканцям Відрадного було не до жартів: проїжджа частина вулиці Суздальської провалилася під землю! Надзвичайна ситуація сталася по обіді, тож люди, які ввечері поверталися додому, могли бачити яму на дорозі в усій красі.

Асфальт провалився біля магазину одягу на Суздальській, 5/38. Перехожі зупиняються біля новоспеченого урвища і припускають, що здоровенну яму вимили талі води, адже величезна кількість снігу зараз тане, і вода пливе вулицями Відрадного.

Яма на дорозі

Яма на дорозі

Яма на дорозі утворилася доволі велика – як мінімум, 2 на 2 метри. Комунальники поки що лише встановили попереджувальні загорожі біля провалу асфальту. Машини та громадський транспорт (Суздальською їздить маршрутка №2) змушені об’їжджати аварійну ділянку, при цьому виїжджаючи на зустрічну смугу.

 

Транспорт об'їжджає яму на дорозі

Транспорт об’їжджає яму на дорозі

Провал асфальту на Суздальській – не перший у Києві. Не так давно провалилася дорога на вулиці Алма-Атинській та у самому центрі столиці – на бульварі Шевченка. Проте руйнування дороги на Відрадному стало першою подібною подією у Києві після небувалих снігопадів у березні.

До речі

Зазвичай, причиною провалів асфальту стають зношені труби, прокладені під землею. Вода витікає з них і поступово розмиває ґрунт, а з ним – і асфальт.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


3 коментарі до “На Суздальській провалився асфальт”

  1. | Відрадний коментує:

    [...] минуло й трьох тижнів з того часу, як на вулиці Суздальській провалився асфальт, а на Відрадному – нова халепа. Під землю пішла [...]

  2. [...] робота ліфтів, технічний стан доріг та тротуарів, асфальтування та ремонт доріг на прибудинкових територіях і [...]

  3. [...] 13. Вулицею Суздальською треба пройти повз яму на дорозі, яку досі (з квітня!) ремонтують. Потім, дійшовши до [...]

Напишіть відгук


− два = 7