На Стражеска – забруднене повітря! | Відрадний

На Стражеска – забруднене повітря!

Забруднене повітря

Забруднене повітря

Центральна геофізична обсерваторія гідрометслужби України назвала найбільш забруднені місцини Києва. На жаль, серед переліку загрозливих для здоров’я вулиць є й вулиця Академіка Стражеска на Відрадному.

Найбільш брудне місце Києва – Бессарабська площа у центрі. Там пожвавлений автомобільний рух, що й позначається на стані повітря.

Найменш забруднене місце Києва – Гідропарк. Недарма саме в Гідропарку встановлений великий спортивний майданчик під відкритим небом – такий, як качалка на Відрадному, тільки значно більший.

Високозабруднені місця Києва: площа Перемоги (Цирк), Московська площа в Голосіївському районі, проспект Перемоги, Оболонський проспект, бульвар Лесі Українки в центрі.

Підвищене забруднення повітря: вулиця Семена Скляренка на Куренівці, вулиця Попудренка у Соцмісті, вулиця Довженка на Шулявці, вулиця Академіка Стражеска на Відраденому, вулиця Каунаська у Соцмісті. Шкода, що вулиця Стражеска, куди прямують кияни для оздоровлення (тут розташована дитяча поліклініка Медмістечко та інші медичні заклади), навпаки, тільки псує здоров’я.

Низький рівень забрудненості повітря: вулиця Лазо в Деснянському районі, територія Національного комплексу «ЕкспоцентрУкраїни», Багринова гора в Голосіївському районі.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ шість = 11