На Стражеска встановили зупинку з електронним табло | Відрадний

На Стражеска встановили зупинку з електронним табло

Зупинка з електронним табло Київ

Зупинка з електронним табло Київ

Один з найстаріших зупинкових павільйонів нарешті демонтований: на зупинці «Вулиця Академіка Стражеска» у напрямку Шулявської встановили сучасний очікувальний комплекс. Та ще й такий сучасний, що сучасніший за багато інших павільйонів нашого району! Річ у тім, що на малолюдній зупинці Стражеска відтепер працюватиме… електронне табло.

Тихенька вулиця Академіка Стражеска чекала на оновлення зупинки дуже давно: інвестиційний конкурс щодо встановлення павільйону на цьому місці був оголошений ще 2012-го року (розпорядження КМДА №1025 від 18.06.2012 «Про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів по встановленню сучасних зупинкових комплексів та павільйонів очікування на зупинках громадського транспорту».

Потім, вже 2015-го року, Київпастранс вніс цю зупинку у перелік павільйонів, які мають бути замінені після конкурсних торгів «щодо проведення процедури відкритих торгів на закупівлю». Минали роки, а старий цементний павільйон з червоною лавкою так і лишався на місці.

І ось, наприкінці березня 2021 року, черга дійшла й до цього місця.. Старий павільйон демонтували, швиденько встановили новий зупинковий комплекс з кіоском та лавою, а також уклали на зупинці нове бетонне фем-покриття.

Зупинка Вулиця Академіка Стражеска

Зупинка Вулиця Академіка Стражеска

«Родзинкою» нового зупинкового комплексу стало електронне табло, яке має показувати, коли на зупинку приїде наступний транспорт. Табло ще не підімкнене, але вже зараз можна побачити, що воно відображатиме номер маршруту, напрямок руху та час – через скільки хвилин приїде найближчий та наступний після нього транспорт.

Іронія в тому, що повз цю зупинку пролягає лише один маршрут громадського транспорту – автобус №2. Цей маршрут місцеві мешканці називають примарою, адже автобус настільки рідко їздить, що його на зупинках вже майже ніхто й не чекає. Єдиний спосіб проїхатися у двійці – вивчити її розклад та відслідкувати онлайн, як ми нещодавно писали у своїй публікації.

Отож, нам дуже цікаво, що відбуватиметься далі. Варіантів ми бачимо лише два:

-         Електронне табло не працюватиме правильно, адже у графу з часом не влізе значення, більше ніж 59 хвилин (а чекати на автобус №2 деколи треба більше години);

-         Київпастранс візьметься за автобусний маршрут №2, нарешті відновить його нормальну роботу і пустить більше автобусів на цей маршрут.

А ви як гадаєте: про що свідчить встановлення електронного табло на Стражеска?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 5 = два