На Шулявці знайшли сумку з грошима | Відрадний

На Шулявці знайшли сумку з грошима

Долари

Долари

Цікава історія з хеппі-ендом сталася на Шулявці. Тут, на платформі станції метрополітену, прямо на лавці була знайдена сумка, яку загубив хтось із пасажирів. Величезну суму грошей, що лежала всередині сумки, міліція повернула власнику!

Цей випадок можна назвати дивовижним через два нюанси:

- у сумці знайшли кругленьку суму грошей – 125 тисяч гривень і 1 тисячу доларів (крім них, забудькуватий пасажир загубив квитанцію на оплату комунальних послуг);

- сумку з її недешевим вмістом повернули господареві (та ще й хто – представники міліції, до яких у нашому суспільстві, зазвичай, довіра невисока).

Ось як розвивалися події. Спочатку правоохоронці забрали сумку до кімнати міліції. Там розкрили її й знайшли всередині велику кількість грошей. Протягом кількох годин міліціонери відшукали власника сумки і повернули йому пропажу. Власником сумки виявився 52-річний киянин, інвалід.

«Чоловікові потрібно було проходити черговий курс реабілітації, тож він зняв зі свого рахунку всі кошти, які він економив протягом життя», – відзначили в прес-службі київської міліції. Коли чоловік повертався з грошима додому, в метро йому стало погано. Він вийшов на станції «Шулявська», відпочив на лавці і сів до наступного поїзду, забувши сумку на платформі.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 2 = вісім