На Шулявці відбудеться Bitcoin-конференція | Відрадний

На Шулявці відбудеться Bitcoin-конференція

Криптовалюта біткоін

Криптовалюта біткоін

23 вересня у конгрес-холі «Космополіт», що в однойменному торговельно-розважальному центрі на Шулявці, відбудеться Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv – конференція, присвячена найпопулярнішій крипто-валюті світу. На події очікують понад тисячу гостей, об’єднаних цікавістю до біткоінів та до можливостей цієї сучасної валюти.

Конференція розділиться на три потоки:

- для експертів;

- для розробників;

- для тих, хто тільки починає цікавитися темою.

У всіх трьох залах упор буде зроблений на реалізовані проекти та стартапи: Фінтех-сервіси, електронні аукціоні і проекти зі створення держреєстрів (govtech), смарт-контрактів на базі Ethereum, на біржових інструментах. Словом, все для тих, кому час від часу треба продать биткоин за наличные по ссылке casherbox.com/exchange/bitcoin-btc-to-nalichnyie-usd/ та отримати готівку.

Як заявляють в команді організаторів – Smile-Expo, – спікери охоплять всі головні теми, пов’язані з блокчейном і криптовалютою біткоін: інвестування, перспективи майнінгу, трейдинг, законодавство. Практики буде більше, ніж теорії: розробники покроково пояснять, як працюють вже створені блокчейн-сервіси та розумні контракти.

Чому конференція такого рівня проходить в Україні? Як зазначено в анонсі конференції на головному сайті українських програмістів dou.ua, недовіра до державних інституцій і висока кваліфікація наших айтішників відкривають перед Києвом всі можливості розвитку блокчейн-сервісів. «Україні нічого втрачати – тому ми будемо попереду всіх», – упевнений Михайло Чобанян, засновник першого в Україні біткоін-агентства KUNA і один з ключових спікерів конференції.

Отже, 23 вересня, Київ, вул. Гетьмана, 6, конгрес-хол «Космополіт». Тут з 10:00 до 18:00 відбудеться конференція Blockchain & Bitcoin, присвячена криптовалюті біткоін та розумним контрактам.

До речі

Блокчейн – це успадкований від системи Bitcoin блоковий ланцюжок, що дозволяє зберігати і передавати не тільки гроші, але і взагалі будь-яку інформацію. Публічність операцій, результати яких видно на комп’ютері кожного учасника мережі, дозволяє проводити операції без участі нотаріусів та юристів, а також укладати розумні контракти, за виконанням яких стежить система, а не людина.

* Фото з сайту theconversation.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


1 × шість =