На Шулявці красувався саморобний електрокар | Відрадний

На Шулявці красувався саморобний електрокар

Електрокар у Києві

Електрокар у Києві

17 травня на перетині вулиць Виборзької і Вадима Гетьмана зібралася чимала група зівак. Перехожі фотографували та знімали на відео чудернацьку машину з сивочолим водієм. Саморобна автівки з металевих листів привертала увагу багатьох: люди захоплено дивилися на автомобіль і розглядали з усіх боків.

Electra 2 – таку назву можна було побачити на машині. Дах у неї був відкритий, а передній капот – видовжений і гострий. Кузов зроблений зі справжньої нержавіючої сталі. Деталі машини її винахідник зібрав докупи за допомогою точкового зварювання.

Made in Ukraine!

Made in Ukraine!

Проте найцікавіше перехожі розгледіли всередині автівки, під склом у задній частині салону. Це величезний акумулятор, завдяки якому й працює електрокар. Як зазначає телеканал К1, свого часу конструктор машини Валентин Гербштейн витратив на придбання американського акумулятора 2 тисячі доларів.

Потужний акумулятор

Потужний акумулятор

І це була найбільша витрата, пов’язана із Електрою: нині автівки заряджається з розетки, і 100 км пробігу обходяться власнику лише у 3 гривні!

Економний електрокар

Економний електрокар

Виявляється, свою Електру пан Валентин зробив вже багато років тому. Зарядившись із розетки протягом половини дня, вона може проїхати 120 годин зі швидкістю 50 км на годину. Електрокар спроможний і на більшу швидкість, але тоді запаси енергії витрачатимуться швидше. Максимальна швидкість металевої красуні – 150 км на годину!

Інформація про електрокар

Інформація про електрокар

Валентин Гербштейн майструє машини у своєму дворі під Києвом. Нині у нього є дві мети: продемонструвати, що електромобіль вже сьогодні може бути повноцінним транспортним засобом для їзди по місту і показати, що виробництво такої автівки, яке доступне людині з обмеженими матеріальними та технічними можливостями, тим більше може бути доступним для будь-якого спеціалізованого підприємства.

Валентин Гербштейн та його саморобна машина (фото з Інтернету)

Валентин Гербштейн та його саморобна машина (фото з Інтернету)

76-річний пенсіонер колись працював над обшивкою для відомого космічного корабля Буран, тож таке цікаве хобі постало не на порожньому місці. Бажаємо пану Валентину справжнього визнання та створення нових корисних авто!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 × три =