На Пост-Волинській відкрили склад секонд-хенду | Відрадний

На Пост-Волинській відкрили склад секонд-хенду

Пост-Волинська, 5

Пост-Волинська, 5

Старий Відрадний продовжують потроху «підгризати» з різних боків. Найбільше це стосується колишніх промзон району: заводи зменшують свої потужності, а то й геть припиняють роботу, а на їхньому місця з’являються кіоски, магазини, склади та дослідницька техніка для подальшої забудови місцини. Така доля не оминула і великої території у межах вулиць Новопольової, Пост-Волинської та проспекту Відрадного. Спочатку на пр. Відрадному, 103 відкрили ресторан «Сито-п’яно Italiano», а тепер ось, зовсім неподалік – великий склад секонд-хенду.

Про це ми дізналися з оголошень в Інтернеті. Вони почали з’являтися на початку нинішнього літа: в одному говорилося про пошук сортувальниці на склад, а іншому – про пошук вантажника. Одне з оголошень вже неактуальне, проте ми можемо співставити дані з обох публікацій і дізнатися деяку інформацію про новий склад.

Отож, новий склад секонд-хенд вже діє за адресою вул. Пост-Волинська, 5. Працює він лише по буднях – з 9:00 до 18:00. З працівниками тут заключають договір і обіцяють гідні умови праці. Але разом з тим, зарплатою не балують: з оголошень видно, що сортувальницям пропонують по 4 тис. грн на місяць, а вантажникам – по 3,5 тис. грн на місяць, проте з варіантом понаднормових доплат.

Із фрази «розширення складу, шукаємо співробітників на склад секунд-хенду» зрозуміло, що спочатку на Пост-Волинській, 5 відкрили невеликий склад, а потім справи пішли краще, і його потужності вирішили збільшити. Ще б пак: магазини секонду зараз можна бачити в усіх районах Києва і навіть майже в усіх кварталах спальних районів. Ось, якому бізнесу у нас дорога :)

Цікаво, чи скористається хтось із місцевих мешканців відкриттям складу неподалік – чи відкриє десь біля Київ-Волинського черговий магазин секонд-хенд?

* Фото з сайту maxiwell83.livejournal.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× 5 = двадцять