На пошті – ремонт | Відрадний

На пошті – ремонт

Пошта на Чубаря

Пошта на Чубаря

Поштове відділення 03061, що на вулиці Бориславській, 72/3 (пошта на Чубаря) незабаром потішить своїх відвідувачів новими сходами. Принаймні, такий висновок можна зробити, проходячи повз пошту на Бориславській.

Сходи, якими піднімалися всі, хто заходив до поштового відділення, вже давно були у жахливому стані: плитка з них осипалася, а цемент оббився. Тож треба було дуже уважно дивитися під ноги, щоб не перечепитися: деякі сходинки взагалі були зчесані.

Найбільше нарікань було від людей похилого віку, які ходять на пошту на Чубаря хоча би раз на місяць – щоб отримати пенсію. Пенсіонерам треба було чимдуж хапатися за поручні, щоб не впасти на сходах. Окрім них, скаржилися також і мами маленьких дітей. На їхню думку, потрапити всередину поштового відділення було зовсім неможливо, адже на сходах не було пандуса.

Нині поштові сходи заставлені шматками картону і огороджені мотузками. Увійти до пошти можна лише з лівого боку сходів – ця сторона збереглася найкраще. Судячи з усього, тут найближчим часом будуть робити ремонт і встановлять нові сходи. А от чи з’явиться на шляху до пошти пандус – невідомо. Сподіваємося, що таки з’явиться, інакше поштові послуги знову будуть недосяжні для матусь та інвалідів на візках.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× п'ять = 30