На Патріотів, Лепсе і Комарова вимкнули гарячу воду | Відрадний

На Патріотів, Лепсе і Комарова вимкнули гарячу воду

Немає гарячої води

Немає гарячої води

Вітаємо мешканців частини Відрадного, в яких нарешті відновилося гаряче водопостачання! Наскільки нам відомо, тепломережі вже полагодили у відрізку від Мамаєвої Слободи до вулиці Героїв Севастополя, хоча роботи могли затягнутися до 20 вересня. Водночас, 9 вересня гарячої води не стало у кранах іншої частини відрадненців – тих, хто живе в районі Кисневого заводу та на проспекті Комарова.

Судячи з листа РТМ Святошино (це структурний підрозділ Київенерго) до Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Солом’янського району міста Києва», гарячої води зараз немає у таких будинках:

- вул. Шепєлєва, 13;

- вул. Героїв Севастополя, 33;

- бульв. Лепсе, 54/26, 48/24, 50;

- вул. Донця, 26;

- пр. Комарова, 17, 19, 19-А;

- вул. Патріотів, 98.

Причина відсутності гарячої води – пошкодження тепломережі. Нормалізувати гаряче водопостачання у цих будинках обіцяють до 20 вересня. У листі вказаний телефон РТМ Святошино, тож за ним можна буде уточнити інформацію стосовно ремонту: 287-83-46.

Разом з тим, на під’їздах будинків, де позавчора відімкнули воду, розклеїли не надто інформативні оголошення: у них лише вказано, що роботи з ремонту тепломережі проводить РТМ Святошино, проте дати завершення робіт не вказано.

Фото з сайту greensquare.co.uk

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


2 × два =