На озеленення скверів знову підкинули грошенят | Відрадний

На озеленення скверів знову підкинули грошенят

Марафон добрих справ і атракціон небаченої щедрості – ось, що відбувається на Відрадному (та й по всьому Києву) перед виборами 2015. Столичні чиновники один за одним приймають документи, аби швидше освоїти комунальні кошти і покрасуватися перед виборцями терміново виконаними роботами. Це стосується не лише скління вікон у під’їздах чи встановлення нових поштових скриньок, а й озеленення зелених зон: важливо, аби виборці по дорозі на голосування бачили гарну «картинку» і проголосували за представників влади. Тож навіть незважаючи на те, що можновладці нещодавно вже виділяли кошти на роботу над новими скверами на Відрадному, вони вирішили ще раз розщедритися. Розпорядження КМДА №1007 від 9 жовтня позначає природоохоронні заходи, які додатково отримають фінансування цьогоріч.

Серед численних рядків про очищення озер і паспортизацію пляжів ми знайшли й дві відрадненські назви – мова йшла про новенькі сквери на розі вулиці Донця і проспекту Відрадного, а також на бульварі Івана Лепсе, 77.

- На озеленення скверу на Лепсе додатково виділили 84 тис. грн;

- На озеленення скверу на Донця додатково виділили 336 тис. грн.

Видатки на сквери

Видатки на сквери

Нагадаємо, усі ці кошти комунальники мають використати за призначенням ще цього року.

Нашу увагу в цьому розпорядженні прикули ще й видатки на «промо-продукцію» екологічної тематики, хоч це і не стосується нашого мікрорайону напряму. Але погляньте: на «видання поліграфічної продукції з екологічної тематики» Київзеленбуду та Департаменту міського благоустрою та збереження міського середовища виділили 50 тис. грн, а на «створення та розповсюдження поліграфічної продукції з тематики поводження з роздільно зібраними відходами» Департаменту житлово-комунальної інфраструктури і КП «Київкомунсервіс» – аж 300 тис. грн!

Друкована продукція

Друкована продукція

Тут у нас тільки одне питання: хто з киян (не працівників зазначених КП і департаментів) коли-небудь бачив подібну друковану продукцію, видану комунальним коштом? Ми бачили великі гарні плакати екологічної тематики лише на стінах Будинку природи, та й там нам сказали, що таку поліграфічну продукцію міська влада вже кілька років не видає. Цікаво, що ж видадуть цього року чиновники на виділені 350 тис. грн? І куди подінуть цю, як нам здається, велетенську кількість друкованої продукції?..

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× чотири = 24