На Новопольовій ялинки переробляють на мульчу | Відрадний

На Новопольовій ялинки переробляють на мульчу

Пункт прийому ялинок

Пункт прийому ялинок

У садовому центрі на вул. Новопольовій, 95, який є частиною комунального підприємства з утримання зелених насаджень Солом’янського району, діє пункт прийому новорічних ялинок. Саме туди можна привезти чи принести своє новорічне деревце, аби утилізувати його з користю.

Комунальна територія на Новопольовій обнесена довгим безликим парканом, але вхід до садового центру ви не пропустите: тут стоїть яскрава табличка з написом «Пункт прийому новорічних ялинок». Крім того, біля входу можна побачити саморобну загородку з піддонів, у якій наглядно «красуються» використані ялинки.

Принести сюди свою новорічну ялинку можна кожного буднього дня з 8:00 до 17:00. У пункті прийому ялинку не лише заберуть, а й тут же перетворять на корисну мульчу для зелених насаджень. Зроблять це за допомогою спеціальної техніку, яку ми нещодавно сфотографували під час роботи на вулиці Суздальській.

Переробка деревини

Переробка деревини

Тоді працівники районного Київзеленбуду заклали гілки у потужний пристрій, який перемолов деревину на дрібні друзки і через окрему «трубу» перемістив до кузова вантажівки. У цей день на Суздальській влаштували переробку гілок обрізаних дерев, але точно так само вчиняють і з ялинками у пункті їхнього прийому.

До речі

Що таке мульча? Цей термін використовують садоводи та доглядачі за зеленими насадженнями: він означає дрібні шматочки природних матеріалів, які утеплюють лунки рослин і водночас вберігають їх від пересихання (затримують вологу і не дають їй швидко випаровуватися з землі).

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ дев'ять = 11