На мості просять встановити зупинку | Відрадний

На мості просять встановити зупинку

Проспект Комарова

Проспект Комарова

Вир транспортних питань охопив Відрадний. То місцеві мешканці просять поновити 454 маршрутку, то столична влада вирішує закрити 2-й автобусний маршрут… Вочевидь, на муніципальний транспорт, який залишається у нашому мікрорайоні (тролейбус №27 і трамваї №14 та № 15) навантаження найближчим часом побільшає. Це означає, що ще більше людей буде мерзнути на мості через проспект Комарова, де розташована зупинка трамваїв. Саме на цю проблемну зупинку хтось із наших сусідів поскаржився до служби 1551.

«Прошу Вас встановити павільйон очікування на мості, зупинка пр. Космонавта Комарова, (по ходу руху 14, 15 трамваїв), – зазначив скаржник. – На даний момент там розташована тільки лавка, і повністю відсутні павільйони. Через те, що міст – це височина, в будь-який час доби на ньому шквальний і дуже холодний вітер, що сильно ускладнює процес очікування трамвая. Установка павільйону закритого типу зможе захистити пасажирів від вітру і підвищити зручність користування громадським транспортом».

Якщо вам також доводиться користуватися трамвайною зупинкою на мості, можете приєднатися до ініціативи та надіслати прохання встановити повноцінний павільйон на 1551.gov.ua!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім × 1 =