На місце зрубаних дерев привезли будматеріали | Відрадний

На місце зрубаних дерев привезли будматеріали

Каток на місці вирубаних дерев

Каток на місці вирубаних дерев

Кому пікніки з шашликами, а кому – незаконні забудови. Відрадненці вже налаштувалися на довготривалі вихідні, аж тут під вікна привезли… будматеріали. Сталося це на проспекті Відрадному, 16/50 – на тому самому місці, де у грудні 2014 року представники «Київзеленбуду» зрубали дерева, звільнивши «п’ятачок» біля двоповерхового офісного будинку. Робимо, ставки, сусіди! Як гадаєте, чи встигнуть горе-підприємці забудувати звільнену від дерев галявину протягом травневих вихідних?

Місце дії – зелена зона біля безіменної офісної будівлі між будинками №16/50, 18 та 18-А на проспекті Відрадному. Зелена зона розташована прямо за будинком. Це фото зроблене у прольоті між «Золотою Осінню» і «АТБ».

Офіс без назви і без адреси

Офіс без назви і без адреси

Перша половина грудня 2014 року. За офісним будинком вирубують кілька дерев, залишаючи насадження лише по периметру «галявини». Це роблять із розрахунком на погоду: щоб сніг приховав, що зрубані дерева були здорові. Проте свіжу деревину можна з легкістю побачити, струсивши з пеньків сніговий покрив, що видно на цьому фото.

Свіжий пеньок

Свіжий пеньок

На скаргу про вирубування здорових дерев через систему 1551 чиновники відповідають документом. У цьому Акті обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню (№617-А від 18 листопада 2014 року) дерева за адресою проспект Відрадний, 16/50 названі сухостійними, аварійними (дуплистими), ураженими омелою, а отже – такими, що «підлягають зрізуванню». Зображення можна збільшити:

Акт обстеження зелених насаджень, 1 сторінка

Акт обстеження зелених насаджень, 1 сторінка

Під документом стоять підписи голови та членів постійно діючої комісії з обстеження зелених насаджень м. Києва. Ось їхні прізвища та ініціали: М’ялківський О.П., Біловський Р.Л., Явна Л.М., Берадзе Л.Л., Ковальова Н.А., Карпик В.І. Представником заявника вказана Захаренкова Любов Олександрівна – майстер технічної дільниці КП «Відрадненське», прописана у місті Попасна Луганської області. Ці дані відкриті, можете й самі подивитися: govuadocs.com.ua/docs/3640/index-1081327-2.html

Акт обстеження зелених насаджень, 2 сторінка

Акт обстеження зелених насаджень, 2 сторінка

Отже, «завдяки» заявці цього майстра на Відрадному рубають дерева. Двірники того ж таки КП «Відрадненське» заявляють про те, що дерева насправді були здорові, а вирубали їх заради зведення паркінгу для двоповерхового офісного будинку. У березні 2015 року ці припущення стають більш явними: пеньки від зрубаних дерев викорчовують одразу, тільки-но погода дозволяє це зробити. Для прикладу, у сусідньому дворі трухлявий стовбур дерева стоїть вже давно, і ніхто чомусь не думає його викорчовувати.

Пеньки викорчували

Пеньки викорчували

30 квітня 2015 року. До колишньої зеленої зони пригнали «каток», який розрівнює землю. Вочевидь, перед укладанням покриття. Відповідні будматеріали стоять з іншого боку будинку. Судячи з їхньої кількості, покрити тротуарною плиткою вирішили весь «п’ятачок» на місці зрубаних дерев. Мабуть, тепер усім цим людям, які дали «добро» на знищення дерев – М’ялківському О.П., Біловському Р.Л., Явній Л.М., Берадзе Л.Л., Ковальовій Н.А., Карпику В.І. та Захаренковій Л.О. – буде приємно дивитися на чергову забудову замість зелених насаджень. Відрадненці дякують їм за гідне виконання роботи та турботу про наш мікрорайон!

Будматеріали

Будматеріали

П.С. Подяка нашим читачам за надані фото!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


2 коментарі до “На місце зрубаних дерев привезли будматеріали”

  1. Tory коментує:

    Сейчас история с этим произволом продолжается. Построили площадку для парковки, огородили забором, повесли таблички под охраной/видеонаблюдение и установили шлагбаум. Таблички что это и адреса все так же нет. Вот так

    • admin коментує:

      Може, написати на 1551 і попросити вплинути, щоб ця організація хоча би табличку повісила, бо мешканці не знають, хто працює по сусідству? Стосовно всього іншого вже писати пізно :( Бо у них всі документи є стосовно законного відведення землі.

Напишіть відгук


× дев'ять = 9