На Лепсе заасфальтували проїзди | Відрадний

На Лепсе заасфальтували проїзди

Проїзд між Лепсе 83-Б та Лепсе 83-Д

Проїзд між Лепсе 83-Б та Лепсе 83-Д

Не минуло й тижня, відколи ми повідомляли про графік асфальтування міжквартальних проїздів і прибудинкових територій Відрадного, а комунальники вже виконали свої обіцянки. Тепер проїзди між будинками на бульварі Лепсе схожі на нормальний асфальт, а не на поверхню Місяця! Бульвар Лепсе, 83-А, 83-Б, 83-В, 83-Д, 85, 87, 87-А – ці будинки потрапили до «списку щасливців», тож їх мешканці ходитимуть гладкими доріжками замість ям.

Асфальтування відбулося у цих кварталах Лепсе

Асфальтування відбулося у цих кварталах Лепсе

Додаткове фінансування на ці роботи Київська міська державна адміністрація виділила наприкінці серпня. Раніше асфальтування дворів на Лепсе не входило до планів Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, тому тут напрошується висновок про наближення місцевих виборів.

Трохи бордюрів залишилося

Трохи бордюрів залишилося

Разом з міждворовими дорогами заасфальтували і проїзд від скверу біля Тампере до бульвару Лепсе, який раніше не користувався популярністю серед автовласників. Чому? Ця дорога розташована впритул до закинутої будови, де вже нібито почали відбудовувати дитсадок… Відрадненці у соцмережах висловлюють скепсис стосовно реконструкції навчального закладу, тому асфальт тут потрібен ще й для того, щоб їх переконати: за дитсадок взялися серйозно. Ну а напередодні виборів такі рухи виглядають, наче агітація проголосувати за діючу владу :)

До речі

На жахливий стан прибудинкових території на Лепсе часто скаржилися на 1551. Мабуть, це також відіграло свою роль при виборі доріг, які треба заасфальтувати, тому радимо мешканцям Відрадного частіше виходити на зв’язок зі столичною владою через 1551.gov.ua!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


3 × три =