На Лепсе вода два тижні заливала квартири | Відрадний

На Лепсе вода два тижні заливала квартири

Бульвар Івана Лепсе 43-А

Бульвар Івана Лепсе 43-А

На бульварі Івана Лепсе, 43-А – аварія. Причому, від її початку минуло вже два тижні! З того часу вода потроху просочувалася до квартир і досягла вже першого поверху. Нині комунальники перекрили воду в усьому під’їзді, проте питання залишилося не вирішене: господині горе-квартири немає, і коли вона з’явиться – невідомо.

Номер квартири, в якій сталася аварія, – 33. Його ми називаємо в надії, що хтось із наших читачів знає власницю квартири і може допомогти вирішити цю проблему.

«Сусідки вдома немає, і як її знайти, ніхто не знає, – розповідає у своїй скарзі на 1551 пенсіонерка, постраждала від потопу. – У ЖЕКу про проблему знають, була майстер, склала акт. Але ніхто нічого не робить. Допоможіть працівникам ЖЕКу відкрити квартиру і усунути витікання води. Вона сочиться по проводці»…

Це звернення мешканка Відрадного залишила на сайті 1551 вчора. Сьогодні ж, за її словами, нічого не змінилося. «По аварійній ситуації нічого не зроблено. Вода продовжує сочитися. Ледь до 14:00 7 жовтня добилася, щоб перекрили воду. Квартиру 33 ніхто не збираєтеся відкривати. У ЖЕКу порадили чекати, коли з’являться господарі квартири. Чекаю вже два тижні, а вони можуть бути відсутні ще місяць чи два. Що ж, всім бути без води протягом цього часу?» – зазначає вона.

А що би ви робили на місці потерпілих від потопу?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять × = 72