На Лепсе просять розібратися зі світлофором | Відрадний

На Лепсе просять розібратися зі світлофором

Світлофор на Лепсе

Світлофор на Лепсе

Одна з найбільш «популярних» тем сервісу 1551, яка стосується Відрадного, – це світлофор на перетині бульвару Лепсе і вулиці Каблукова. Саме його бачать водії, прямуючи з нашого мікрорайону в бік Берестейської, саме на його роботу орієнтуються пішоходи, саме він блокує рух транспорту бульваром і майже кожного ранку створює затори на рівному місці.

За нашими спостереженнями, цей світлофор – найпопулярніший на сервісі скарг після горезвісного світлофору на вулиці Здолбунівська (Позняки)! Відрадненці все скаржаться і скаржаться на його роботу. А останнім часом – «штурмують» чиновників одночасним поданням скарг від різних заявників.

Затор на бульварі Івана Лепсе

Затор на бульварі Івана Лепсе

«На перетині бульвару Івана Лепсе та вулиці Академіка Каблукова встановлений світлофор. Багаторічний проїзд цієї ділянки показав цікаву закономірність. Коли світлофор працює, то утворюються сильні та постійні затори на бульварі Лепсе (як на самому бульварі, так і на мості над проспектом Комарова). І навпаки, у дні, коли світлофор перебуває у режимі «мигаючий жовтий», трафік нормалізується. Потоки чудово роз’їжджаються, причому в усіх напрямках. Незручностей не відчувають ні пішоходи, ні водії машин, ні водії трамваїв №14 та 15», – пише на 1551 один зі скражників.

За його словами, світлофор явно неправильно налаштований, і така його робота призводить не лише до заторів, а й до підвищеної загазованості цієї ділянки. «Пропоную або перевести світлофор у режим «Увага! Мигаючий жовтий», або провести роботи з оптимізації режимів роботи цього світлофора», – зазначає він у своєму зверненні.

Другий скаржник взагалі пропонує відімкнути світлофор. «Через виникнення частих заторів на перетині бульвару Івана Лепсе і вулиці Академіка Каблукова прохання розглянути можливість відімкнення світлофора на цьому перехресті, – зазначає він. – У січні 2016 року такий експеримент проводився і показав, що затори на цій ділянці повністю відсутні».

Позитивний результат експерименту з «жовтим» світлофором відзначає і третій скаржник. За його даними, у січні завдяки блимаю чому режиму світлофора на цій ділянці бульвару Лепсе не було заторів – машини на мості через проспект Комарова взагалі не зупинялися. У той же час, він питає: «Чому в лютому робота світлофора знову була поновлена і автобус №9 повинен ставити в чергу, яка тягнеться мінімум 1 кілометр (від будинку за адресою проспект Космонавта Комарова, 7, а то і від Борщагівського залізничного мосту)?. Що треба, щоб ви нарешті зайнялися вирішенням проблем мешканців міста, а не писали відписки?»

При цьому, скаржник надає номери звернень на 1551 стосовно роботи світлофора на Лепсе (Г-23253, Б-36420, Н-12381, Б-37299, М-4849, Р-1966, Н-1746) і розповідає, що транспортні чиновники відповідають на них. «Згідно до статті 27 Закону України «Про дорожній рух», зміни в організації дорожнього руху з метою підвищення інтенсивності руху транспортних засобів за рахунок зниження рівня безпеки дорожнього руху не допускаються», – так зазначають транспортники, а отже, хочуть залишити все, як є. Діючий у триколірному режимі світлофор, вічні затори і невдоволення мешканців, що наростає з кожним днем.

* Фото зі скарги на 1551.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× 1 = п'ять