На Лепсе горіла електропроводка | Відрадний

На Лепсе горіла електропроводка

Пожежа на Лепсе

Пожежа на Лепсе

5 жовтня у третьому під’їзді будинку на Лепсе, 25 виникла пожежа. Горіла електропроводка, розташована у щитку над вхідними дверима до квартир. Полум’я розгорілося немале: на стелі під’їзду після пожежі залишилися чорні сліди. Мешканці цього будинку останнім часом вже скаржилися до чиновників на проблеми з електрикою, але це не вберегло їх від халепи.

«Викликали пожежних, пожежу було зупинено, – розповідають місцеві мешканці про перебіг надзвичайної ситуації. – Така пожежа була декілька років тому: тоді декілька людей навіть втратили свідомість від чадного газу. Зараз відсутнє електропостачання в усьому під’їзді».

Зараз мешканці будинку на Лепсе, 25 просять представників влади якнайшвидше вжити всіх необхідних заходів щодо відновлення електропостачання та заміни електрокабелю в під’їзді. «Для уникнення в подальшому таких проблем, треба виконати роботу якісно, тому що, як показала практика, ремонтування старої електромережі неефективне», – впевнені постраждалі.

Попередні скарги мешканців цього будинку стосувалися зникнення електроенергії. З початку осені тут щовечора по дві години і більше (у проміжку між 18:00 і 24:00) вимикали світло. У комунальному підприємстві «Грушківське» (місцевий «ЖЕК», що обслуговує будинок) заявникам казали, що на підстанції відмикається автомат і ведуться роботи.

«У ЖЕКу заявку приймають тільки в момент відсутності електрики, а за фактом її подачі заявку закривають як відпрацьовану, і так щодня, – скаржилися на початку вересня мешканці – Страшно уявити, що буде, коли почнуться холоди і люди стануть користуватися обігрівачами».

Можливо, саме перебої електропостачання й стали причиною нинішнього загоряння проводки, що сталося на бульварі Лепсе, 25. Мешканці будинку сподіваються, що у під’їзді нарешті встановлять нову електропроводку, і вони забудуть про подібні проблеми.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Фото з сайту КМДА

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− вісім = 1