На Лепсе дорога розбита до 4-го асфальту | Відрадний

На Лепсе дорога розбита до 4-го асфальту

Асфальтове покриття

Асфальтове покриття

Розглядаючи дороги на Відрадному, можна вивчати історію містобудування! Принаймні, біля виїзду з двору на бульварі Лепсе, 5 на дорожньому покритті утворилася яма, що демонструє аж чотири шари асфальту. Про це написала до сервісу 1551 небайдужа мешканка Відрадного.

«Там вже кратер – видно аж 4 шари ще радянського асфальту та почала псуватися ще радянська бетонна плита. Та є позитивні моменти, незважаючи на актуальну боротьбу з громадянами, які перебігають завантажені дороги не на переході, у цьому місці дорогу можна перетинати навіть не дивлячись у бік транспорту, краще треба дивитись собі під ноги, аби уникнути відвідин травмапункту», – жартує скаржниця.

Також вона відзначає, що у цьому місці дороги не потрібні взагалі ніякі засоби на зразок «лежачих поліцейських». «Тих, хто про ці ями не знає та розвиває швидкість, чутно, видно та чекають у автосервісах», – пише мешканка Відрадного.

За словами скаржниці, увесь відрізок бульвару Лепсе від вулиці Василенка до вулиці Гарматної потребує нагального ремонту. «Може в нашого обранця Непопа лишились зв’язки з дорожніми службами та асфальт ще на 870 метрів після загально відрекламованого ремонту вулиці Західної (450 м)? – Питає вона. – Цю дорогу частіше використовують, бо поряд РАГС та йде будівництво висотки на Лепсе 9-Г, чия важка будівельна техніка постійно курсує цією дорогою і псує залишки дорожнього покриття».

Фотографія – не з Лепсе, а для наочності взята з сайту maxblogs.ru.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× чотири = 12