На Лепсе 55 півроку немає гарячої води | Відрадний

На Лепсе 55 півроку немає гарячої води!

Купання без води

Купання без води

Ви за звичкою приймаєте душ, чистите посуд, не ризикуючи обморозити собі пальці, раз за разом миєте руки теплою водою, думаючи, що тільки десь на Троєщині поки що не увімкнули гарячу воду? Мусимо опустити вас з неба на землю: насправді, ви – щасливчики. Адже наші сусіди з Лепсе, 55, з квітня сидять без гарячого водопостачання!

«З 24 квітня 2014 року у нашому будинку було планове відключення гарячого водопостачання строком на 3 тижні за адресою. Зараз вже жовтень, а гаряче водопостачання відсутнє, адже на місці прориву труби росло дерево (заважало). Тепер виконанню робіт заважає паркан фірми, розташованої поруч. Звернення до служби 1551 та урядової гарячої лінії протягом більш ніж півроку не принесли ніякого результату», – скаржаться місцеві мешканці.

Про свою проблему вони розповіли у скарзі до КМДА. Невдоволені відрадненці не знають, що їм робити: самим брати лопати і виконувати ремонт, за який регулярно сплачують кошти, чи далі терпіти життя без гарячої води.

Ще одна скарга, що стосується гарячого водопостачання на Лепсе, 55, описує розвиток проблеми. «Для відновлення водопостачання в нашому будинку потрібно замінити поламану трубу. Для того, щоб добратися до місця аварії, у дворі було влітку спилено дерево. Після цього проблема з невідомих причин була покинута, водопостачання не відновлено», – зазначає ще один мешканець будинку.
Сподіваємося, мешканцям Відрадного якнайшвидше повернуть гарячу воду, адже зовсім скоро прийдуть справжні холоди!

До речі

Схожа ситуація склалася і на проспекті Космонавта Комарова, 19. Тут вже третій місяць немає гарячої води. Мешканці стверджують, що на їхні звернення, залишені стосовно низького тиску, ніхто не реагує.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


2 коментарі до “На Лепсе 55 півроку немає гарячої води!”

  1. trew коментує:

    Горячую воду включили, но опять проявилась давняя проблема: по ночам давление в горячем водопроводе чрезвычайно большое. Слишком высокое давление в горячем водопроводе в часы наименьшего отбора воды — основная причина ночных затоплений квартир горячей водой вследствие разрывов труб или их соединений. Но доказать потом в суде вину госорганизации (ЖЕКа, Водоканала и т.п.) практически невозможно.

    • admin коментує:

      Мабуть, з цієї ж причини на Патріотів кілька тижнів тому вночі прорвало загальну гарячу трубу на 1 поверсі. У результаті затопило перший поверх, у квартирах другого поверху стіни відсиріли, тиждень у будинку не було гарячої води. Чиновники лише вибачилися, що аварійка їхала півтори години – сказали, що немає грошей оплачувати роботу працівників аварійки, тому бригад мало і на всі аварії їх не вистачає.

Напишіть відгук


× сім = 7