На Київ-Волинському поїзд ледь не збив жінку | Відрадний

На Київ-Волинському поїзд ледь не збив жінку

Залізничні колії

Залізничні колії

Сьогодні, 18 жовтня, приблизно о 15:00 на залізниці могла статися чергова трагедія. Пасажирський поїзд, який швидко їхав повз станцію Київ-Волинський без зупинки, ледь не збив жінку, яка переходила колії.

Жінка, яка сьогодні може святкувати другий День народження, переходила колії у навушниках. Вона рухалася з боку аеропорту Київ в сторону Відрадного. Тільки-но вона ступила на першу (від Жулян) колію, поїзд, що вже мчався Київ-Волинським, гучно засигналив та зробив екстрене гальмування (яке все одно не допомогло би, адже поїзд зупиняється приблизно кілометр).

Двоє працівників залізниці, які відпочивали на схилах станції, також пробували запобігти катастрофі: вони почали голосно гукати, намагаючись докричатися до горе-пішохода. Врешті, в останню мить жінка відскочила з колії, чим врятувалася від смерті.

Останнім часом в Україні стається багато трагічних випадків на залізницях: найчастіше жертви переходять колії саме у навушниках у вухах.

Дорогі сусіди, ніколи не наближайтеся до залізниці у навушниках! І загалом, серйозно ставтеся до переходів через колії. Повірте, набагато приємніше писати новини зі словами «ледь не», аніж повідомляти про трагедії!

Фото з сайту tempsreel.nouvelobs.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− три = 2