На Комарова заборонили… одну вивіску | Відрадний

На Комарова заборонили… одну вивіску

Бензопила

Бензопила

Чесно кажучи, вичитуючи свіженьке Розпорядження КМДА №954 про скасування дозволів на встановлення реклами по всьому Києву, ми чекали на більшу кількість заборон на Відрадному. Все-таки, цим документом одночасно заборонили аж 127 київських рекламних носіїв… Але ні – Відрадний, захаращений законними і незаконними вивісками, банерами, бігбордами, рекламними стойками на ланцюгах, оголошеннями на стовпах та іншими «цікавинками» рекламної індустрії, на такий крок не заслужив.

Єдиним рекламним носієм, дозвіл на розміщення якого скасували вказаним Розпорядженням, стала вивіска площею 11,05 м, розташована на стіні Космонавта Комарова, 38/57. Це кутовий будинок на розі Комарова і Лепсе, розташований через дорогу від Медмістечка. Розповсюджувачем вивіски названо ТОВ «Компанія Форест».

У каталозі українських компаній ТОВ «Компанія Форест» зазначена, як ексклюзивний імпортер шведського обладнання для деревообробки. Сайт фірми, фактичною адресою якої вказаний як раз пр. Комарова, 38/57, зараз не працює. Це наштовхує на думку, що дозвіл на цей рекламний носій скасували «заднім числом», після закриття фірми.

Ну а коли столична влада вже почне діяти на упередження – хоча би демонтовувати нелегальні рекламні конструкції на Відрадному – ми ніяк не дочекаємося…

Фото з сайту dom32.info

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


3 + = десять