На Комарова собака напала на дитину | Відрадний

На Комарова собака напав на дитину

Бездомні собаки на Суздальській

Бездомні собаки на Суздальській

Мешканців Відрадного всерйоз хвилює питання безпритульних собак. Цього року, як ніколи, псів-безхатченків у нашому мікрорайоні розвелося дуже багато. Найчастіше вони групуються і бігають зграями, агресивно поводячись. Кілька днів тому бездомний пес напав на школяра, що повертався додому, на проспект Комарова, 12. Мати потерпілого хлопчика вже написала скаргу до міської влади.

«На мого сина напав собака, коли він вертався зі школи. Дитина впала, і собака накинувся на неї, – зазначає жінка у своїй скарзі. – На щастя, поруч були люди, і вони відігнали собаку, син не постраждав».

Проте подібний випадок на Комарова – не перший, стверджує скаржниця. «Це великий рудий собака, який вештається по смітниках кварталу разом із бомжами. Часто він починає гавкати і на дорослих людей. Велике прохання вивезти цю собаку до притулку», – пише мешканка Відрадного.

Незважаючи на агресивну поведінку численних зграй собак, наші сусіди продовжують наголошувати на гуманному ставленні до них: пропонують органам влади лише перемістити псів до спеціальних притулків, а не, наприклад, усипити. Проте результату від таких звернень поки що немає – кількість собак лише росте з дня на день.

Найбільші зграї бездомних собак помічені у таких місцях Відрадного:

- Вул. Суздальська та Шепєлєва (собаки живуть на території закинутої школи на Суздальській – як раз там, де останнім часом почали проводити ярмарки);

- Бул. Лепсе в районі вул. Стражеска;

- Вул. Героїв Севастополя, перетин з пр. Відрадним (на торговельному «п’ятачку» біля магазину Золота осінь).

Якщо ви знаєте інші небезпечні «собачі» місця нашого мікрорайону – пишіть у коментарях!

Також закликаємо сусідів не замовчувати цю проблему, а подавати скарги до КМДА за допомогою служби 1551! Можливо, велика кількість звернень зрушить справу!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “На Комарова собака напав на дитину”

  1. [...] біля Золотої Осені. Також нещодавно бездомний собака накинувся на школяра на проспекті Комарова. Однак представники влади не поспішаю допомагати [...]

Напишіть відгук


7 − = чотири