На Качалова має з’явитися дитсадок | Відрадний

На Качалова має з’явитися дитсадок

Дитсадок Київ

Дитсадок Київ

За парканом на розі бульвару Гавела і вулиці Качалова активно ведуться будівельні роботи. Вже й банер з рекламою майбутньої новобудови там вивісили: на цьому місці 2018-го року мають здати в експлуатацію перший будинок житлового комплексу «Рідне місто». Однак, окрім п’яти багатоквартирних будинків висотністю у 16 та 17 поверхів, на території ЖК мають побудувати ще й дитсадок. Але про нього нині говорять досить розмито – і забудовник (КП Спецжитлофонд), і чиновники Солом’янського району.

Житловий комплекс Рідне Місто

Житловий комплекс Рідне Місто

Інформація від Управління освіти Солом’янського району:

- КП Спецжитлофонд планує побудувати, окрім житлових будинків, дитячий садок на 160 місць (тобто, за розмахом це приблизно такий дитсадок, як оновлений №383 на Гарматній, де 170 дитячих місць). Це визначено розпорядженням КМДА №15 від 09.01.2008 «Про реконструкцію виробничо-складської бази та будівництво житлового будинку на вул. Качалова, 40 у Солом’янському районі»;

- Спецжитлофонд виступає і замовником, і інвестором побудови дитсадка;

- Управління освіти Солом’янської райдержадміністрації вже надало Спецжитлофонду технологічне завдання для розробки проектно-кошторисної документації будівництва дитсадку на вул. Качалова, 40.

Отож, конкретних дат ми ще не бачимо. Як і підтвердження, що Спецжитлофонд зробив хоч якісь кроки у напрямку створення дитсадка: він отримав техзавдання, і на цьому поки що все.

Схема ЖК Рідне Місто

Схема ЖК Рідне Місто

Інформація від КП Спецжитлофонд:

- ЖК «Рідне місто» складатиметься з п’яти житлових багатоповерхівок, першу з яких (крайню від бульвару Вацлава Гавела) планують здати на початку 2018 року. Другий будинок цього ЖК зараз перебуває лише в проекті, і жодних дат з приводу його побудови ще ніхто не називає. На схемі майбутнього житлового комплексу, що міститься на сайті забудовника, серед умовних позначень взагалі немає ніякого дитсадка. Щось схоже на освітній заклад ми бачимо під номером 3, однак умовних позначень стосовно цього об’єкту на схемі немає. Проте зрозуміло, що до цього об’єкту у забудовника «дійдуть руки» вже після побудови житлового будинку №2 (очевидно, вже біля 2020 року, якщо справи підуть добре).

- У своїх обіцянках забудовник не робить ставки на дитячий садок, що вже насторожує: подібний об’єкт мав би бути козирем житлового комплексу. Однак на сайті Спецжитлофонду наголошують на діючих освітніх закладах району: «Поруч з житловим комплексом «Рідне місто» розміщено безліч шкіл, дитячих садочків, ліцей «Престиж», школа-ясла та школа мистецтв для наймолодших мешканців. … Крім того, при будівництві житлового комплексу «Рідне місто» передбачено зведення дитячого дошкільного закладу, спортивних та дитячих майданчиків». І оце «передбачено зведення» наприкінці освітнього блоку реклами ЖК чомусь не вселяє надії.

Тож поки сім’ям з дітьми на Відрадному залишається сподіватися на ті дитсадки, що вже працюють у нашому районі. А також на ті, які були розширені останнім часом. А це:

1) Дитсадок №686 Стежина (там 2 роки тому відновили роботу однієї групи);

2) Дитсадок №255 (рік тому відновили роботу двох груп);

3) Дитсадок №355 Ясочка (рік тому там відновили роботу однієї групи, а з лютого 2017 року обіцяють відкрити ще дві додаткові групи).

А у вас як справи з дитсадками? Багато дітей у групах?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять − = 7