На Індустріальному буде альтернативна школа | Відрадний

На Індустріальному буде альтернативна школа

Альтернативна школа Шулявка Індустріальний

Альтернативна школа Шулявка Індустріальний

Після локдауну альтернативні школи «ростуть», як гриби після дощу! Ось і ще один освітній заклад з’явиться поблизу Відрадного: 10 лютого відбудеться день відкритих дверей альтернативної школи «Кіт Муркіт». Цей заклад буде розташований біля Індустріального мосту – на вулиці Вадима Гетьмана, 30-Б – у тій же новобудові, де раніше були курси робототехніки «Робокідс».

«Альтернативна школа «Кіт Муркіт» відчиняє свої двері для майбутніх першокласників! – кажуть організатори-освітяни. – Розповімо про методики викладання, навчальний процес, дамо відповіді на всі ваші питання, а також познайомимо зі вчителями».

Початок дня відкритих дверей заплановано на 18:00, адже захід відбудеться у робочий день – у середу, 10 лютого.

«Кіт Муркіт» вже давно знайомий батькам Відрадного: дитсадок із такою назвою користується попитом та отримує найкращі відгуки. Мешканці нашого мікрорайону деколи скаржаться на хитромудру систему оплати у цьому  закладі  (зокрема, на те, що гроші доводиться платити і за ті дні, коли діти хворіють і не відвідують садок), проте там малюкам влаштовують справді цікаве й екологічне дозвілля: допомагають досліджувати комах, вирощують разом з ними гриби та рослини, ставлять гарні спектаклі. Очевидно, подібний нахил буде і у початковій школі «Кіт Муркіт».

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 − = три